Otto Seidl

Místo pro ty, kteří hledají konkrétní osobu nebo jen příjmení.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

Otto Seidl

Příspěvekod 620 » úte pro 27, 2022 18:25

Dobrý den, zajímaly by mě informace o Ottu Seidlovi, synu Rudolfa Seidla, hostinského v Jemnici, okres Třebíč, a Marie Seidlové, roz. Dvořákové. Bratr Jan Seidl.
620
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte pro 27, 2022 18:18

Re: Otto Seidl

Příspěvekod zburget » úte pro 27, 2022 20:37

V jakém tak století se aspoň pohybujete? Máte nějaké informace, ze kterých vycházíte, když ho hledáte? Dejte sem pokud možno všechno, co máte.
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12578
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: Otto Seidl

Příspěvekod 620 » sob pro 31, 2022 22:25

Byl narozen 1893, jeho bratr 1894. Oba narozeni v Jemnici, inforame mám ze sčítání lidu 1910, Jemnice, Podolí 1 - zámek, v tomto roce jejich matka uvedená jako vdova, hostinská
620
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte pro 27, 2022 18:18

Re: Otto Seidl

Příspěvekod Zora » ned led 01, 2023 2:59

Pokud potřebujete matriční informace, je nějaká problém v dohledání?
Pokud snad chcete znát jejich další osudy, je třeba to nějak uvést.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29089
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Otto Seidl

Příspěvekod ATUM » ned led 01, 2023 11:09

620 píše:Byl narozen 1893, jeho bratr 1894. Oba narozeni v Jemnici, inforame mám ze sčítání lidu 1910, Jemnice, Podolí 1 - zámek, v tomto roce jejich matka uvedená jako vdova, hostinská

Otto : Narození je v matrice 10430 na snímku 139 , úmrtí v matrice 10445 na snímku 199 , na ACTA PUBLICA
ATUM
 
Příspěvky: 681
Registrován: čtv úno 06, 2014 9:49
Oblast pátrání: Okolí Brtnice, Dolní Cerekve, Batelova, Třeště, Telče, Dačic, Kunžaku,
Žirovnice, Písku


Zpět na Hledá se!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků