Suzanna Piechura, roz Szewczyk - Rozdziele Dolne

Místo pro ty, kteří hledají konkrétní osobu nebo jen příjmení.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

Suzanna Piechura, roz Szewczyk - Rozdziele Dolne

Příspěvekod ladajana » čtv dub 09, 2020 11:18

Dobrý den,
hledám nějaké informace ohledně osoby (nebo jeji rodiny) Suzanna Piechurova, rozená Szewczyk, narozená okolo 1847. Nejsem si jistá, že se narodila v Rozdziele Dolne, ale v jednom bodě tam žila. Manžel byl Julius Piechura a měla syna Ondřeje Piechuru, narozeného 30. listopadu 1871, který žil v Čechách a syna Michala, který žil v USA.
Děkuji!
ladajana
 
Příspěvky: 23
Registrován: pát led 18, 2019 23:14
Oblast pátrání: Biskoupky, Skryje, Milevsko, Pacov, Příbram, Březnice, Březové Hory, Ostrava - Heřmanice, Muglínov, Rozdziele Dolne (Polsko)

Re: Suzanna Piechura, roz Szewczyk - Rozdziele Dolne

Příspěvekod Polexina » čtv dub 09, 2020 16:46

Polexina
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř dub 20, 2016 20:51

Re: Suzanna Piechura, roz Szewczyk - Rozdziele Dolne

Příspěvekod ladajana » pon dub 27, 2020 10:20

Děkuji. V Genetece jsem koukala, ale zatím nic, ale budu průběžně zkoušet. Do diecézního archivu jsem psala už 2x, ale bohužel se mi nikdo neozval. Já polsky tedy ani slovo, takže jsem psala anglicky. Je možné, že to je ten hlavní problém. Prostě tato větev rodiny mi nikam nevede.
ladajana
 
Příspěvky: 23
Registrován: pát led 18, 2019 23:14
Oblast pátrání: Biskoupky, Skryje, Milevsko, Pacov, Příbram, Březnice, Březové Hory, Ostrava - Heřmanice, Muglínov, Rozdziele Dolne (Polsko)

Re: Suzanna Piechura, roz Szewczyk - Rozdziele Dolne

Příspěvekod ladajana » úte dub 28, 2020 11:37

Znova děkuji, tak jsem zkusila obě fb skupiny, uvidíme jestli mě přijmou, protože jsem odpovědi psala podle google translate v polštině. lol Opravdu jsem zvědavá jestli se mi něco povede dohledat, české matriky jsou tedy o poznání jednodušší. I když vám po pravdě povím, i kdyby se mi ta polská matrika dostala do ruky, tak nevím jestli tam něco vyčtu. Informace ohledně Susanne Piechura jsem získala v USA od vnučky bratra mého pradědy Ondřeje Piechury, který zakotvil v ČR.
ladajana
 
Příspěvky: 23
Registrován: pát led 18, 2019 23:14
Oblast pátrání: Biskoupky, Skryje, Milevsko, Pacov, Příbram, Březnice, Březové Hory, Ostrava - Heřmanice, Muglínov, Rozdziele Dolne (Polsko)


Zpět na Hledá se!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků