Ondřej Kodytek

Místo pro ty, kteří hledají konkrétní osobu nebo jen příjmení.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

Ondřej Kodytek

Příspěvekod hanaku » úte říj 22, 2019 10:33

Dobrý den.
Nemáte prosím někdo v rodokmenu Ondřeje Kodytka, který se narodil kolem roku 1721. V roce 1742 se v Klášterci n.Orl. oženil s vdovou Dorotou Bednářovou roz. Pšondrovou. V Klášterci byl rychtářem. Nevím odkud přišel a kdo byli jeho rodiče. Jeho zápis o narození jsem v matrikách v okolí Klášterce nenašla.
Díky a krásný den.
hanaku
 
Příspěvky: 66
Registrován: pát lis 13, 2015 13:44
Oblast pátrání: Královehradecký kraj: Holohlavy, Černilov, Kostelec nad Orlicí- Pardubický kraj: Klášterec nad Orlicí

Re: Ondřej Kodytek

Příspěvekod sanssouci » úte říj 22, 2019 12:48

V rodokmenu ho nemám ale podívejte se u www.genteam.at
Je nutno se přihlásit a je to zadarmo. Najde se tam kolem 60
osob s příjmením Kodytek.
sanssouci
 
Příspěvky: 1806
Registrován: stř srp 08, 2012 7:39

Re: Ondřej Kodytek

Příspěvekod hanaku » úte říj 22, 2019 15:33

Moc Vám děkuji za radu. Zkusím se podívat.
hanaku
 
Příspěvky: 66
Registrován: pát lis 13, 2015 13:44
Oblast pátrání: Královehradecký kraj: Holohlavy, Černilov, Kostelec nad Orlicí- Pardubický kraj: Klášterec nad Orlicí

Re: Ondřej Kodytek

Příspěvekod stavroshorakopulos » pon led 06, 2020 8:48

Dobrý den, před nějákou dobou jsem byl na dovolené u vodní nádrže pastviny což je kousek od Klášterce nad Orlicí. Byl jsem ubytován v apartmánu u pana Kodytka. Nevím jestli je nějá příbuzný ,musíte to zkusit . Telefon na nej je 723 515 593. Stránky ubytování jsou - www.milankodytek.cz
stavroshorakopulos
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte bře 24, 2015 2:35

Re: Ondřej Kodytek

Příspěvekod hanaku » ned led 12, 2020 23:04

Děkuji za příspěvek, Pastviny znám. Klášterec mám celkem zmapovaný, příjmení Kodytek je tam hodně roršířené. Ale před rokem 1700 tam nebyl žádný. Pročetla jsem zápisy narozených od roku 1658, Klášterce i celého Žamberecka a nic. Nevím vůbec odkud pocházeli. Prostě se dál nedostanu. Přesto děkuji, hezký večer.
hanaku
 
Příspěvky: 66
Registrován: pát lis 13, 2015 13:44
Oblast pátrání: Královehradecký kraj: Holohlavy, Černilov, Kostelec nad Orlicí- Pardubický kraj: Klášterec nad Orlicí

Re: Ondřej Kodytek

Příspěvekod naancy » pon led 08, 2024 18:35

Dobrý den,
matriční kniha Žamberk 186-2, snímek 211 - Ondřej, nar. 19. 8. 1714 v Klášterci - otec Jan Kodytek (jeho sňatek je na snímku 267).
V době sňatku by Ondřejovi bylo 28 let, tak to myslím vyhovuje.
Před rokem 1700 jsem nějaké Kodytky našla v Kunčicích (Letohrad), ale propojené je nijak nemám.
naancy
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned dub 28, 2013 8:06
Oblast pátrání: Zábřežsko, Karvinsko, Plzeňsko, Strakonicko, Východní Čechy


Zpět na Hledá se!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků