Kácha, Velké Hydčice, Horažďovice, Malý Bor, Hradešice,Hejna

Místo pro ty, kteří hledají konkrétní osobu nebo jen příjmení.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

Kácha, Velké Hydčice, Horažďovice, Malý Bor, Hradešice,Hejna

Příspěvekod petr11 » pát zář 13, 2019 12:03

mám skoro hotový rodokmen rodu Kácha

100% potvrzený předek Václav Kácha asi 1765 - 12.5.1834 narozen ve Velkých Hydčicích (Hyčice) nebo Malém Boru
mám všechny dohledatelné linie minimálně do roku 1920 pro Hyčice, Zářeč, Horažďovice

zajímá mě Malý Bor - František Kácha vulgo Nowák (*1725-1745) co si vzal Joannu (Johannu) Sedmihradskou (nepropojeno)
také by mě zajímalo jestli má někdo informace o Hradešicích - snad Ondřej Kácha (nepropojeno)

Jan František Kácha + Kateřina Kába = děti: Petr *29.6.1823, Marie *30.5.1825, Tomáš *7.11.1828 z Hejny (nepropojeno)
petr11
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát zář 13, 2019 11:26
Oblast pátrání: Horažďovice, Velké Hydčice, Malý Bor, Velký Bor, Zářeč, Týnec
Dasný, Hluboká, Pištín, Hosín, Č. Budějovice

Zpět na Hledá se!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 18 návštevníků