Příjmení Holubec - výzkum Genebáze

Místo pro ty, kteří hledají konkrétní osobu nebo jen příjmení.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

Příjmení Holubec - výzkum Genebáze

Příspěvekod David H » sob kvě 25, 2019 11:00

Dobry den,

hledám nositele príjmení Holubec, kteří nepochází z oblasti Poniklá, Víchová nad Jizerou, Jestřabí, Horní Branná, Vojtěšice a vesnic poblíže.

Účastním se projektu genebáze (https://www.genebaze.cz/gap.html) na výzkum nositelů příjmení z různých oblastí zda existuje shoda v DNA.

V první části zkoumali mou DNA a teď jsem dostal druhou sadu na testování DNA pro druhou fázi projektu pro testování dalšich osob. Ideální by bylo ať máte prozkoumaný hlouběji rodokmen a víte, že z výše uvedené oblasti nepocházíte.

Existuje malá úvaha jednoho kolegy který Holubcův rod zkoumá, že Holubcovi by mohli pocházet z Prahy, tak pokud náhodou pocházíte z Prahy, tak by bylo zajímavé prozkoumat.

Kontaktujte mě zde nebo přes PM.

Zároveň tedy také tímto nabízím pomoc při pátrání Holubců z výše uvedených oblastí. Relativně dobře mám z této oblasti rodokmen zpracovaný i s postranními větvemi. Začal jsem kompletně vypisovat matriky z dané oblasti, tak by mohlo být užitečné.

Přeji hezký den
S pozdravem
Holubec
David H
 
Příspěvky: 52
Registrován: úte srp 29, 2017 21:34
Oblast pátrání: 1) Taborsko
Chotoviny, Sudomerice u Tabora, Hostice, Tabor, Zahoricko, Klokoty, Zahradka, Vodnanym Milenovice, Klánovice, Bila Hurka, Hluboka, Otradov, Stupcice, Jistebnice, Uhrice, Jetrichovice

2) Stredocesky: Miskovice, Tousice, Kralka, Horni Chvatliny, Mlikovice, Bulanka, Hradenin,

3) Zamrsk: Jestrabi, Ponikla, Vichova nad Jizerou

4) Vysocina a Jihomoravsky: Bonov, Vycapy, Sebkovice

Zpět na Hledá se!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků