Adam Holubec, Ještřábí v Krk.

Místo pro ty, kteří hledají konkrétní osobu nebo jen příjmení.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

Adam Holubec, Ještřábí v Krk.

Příspěvekod Jarouš » úte lis 20, 2018 11:14

Dobrý den,
hledám narození Adama Holubce ( v záznamech uváděn i jako Adam Holubezc nebo Adamus Holubecz) a svatbu s Marií.
Indicie k jeho nalezení uvádím v příloze, jedná se o narození Anny Kučerová dne 20. 11. 1813, jejím otcem byl Antonín Kutscher, sedlák a matka Anna dcera
Adama Holubce z Jestřábí 5.
Proto jsem pátral v matrikách v Jestřábí v Krk. a nalezl jsem narození její matky Anny, ta se narodila 28. 9. 1780 a jejím otcem byl Adam Holubec, sedlák a matka Marie
v matričních záznamech jsem již nedohledal svatbu Adama a Marie, ani úmrtí jednoho z nich, proto vás žádám o jakoukoliv radu.
Většina matrik je zdigitalizovaná v SOA Zámrsk, obec spadá pod obec Poniklá.
Přílohy
Snapshot(2).png
sken__.png
Snapshot18.png
Jarouš
 
Příspěvky: 31
Registrován: pon lis 12, 2018 15:19
Oblast pátrání: Jilemnicko, Semilsko, Mělnicko
Rodokmen online: nemám

Zpět na Hledá se!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků