Hledá se: Kollár, Reiter (Milín, snad Praha)

Místo pro ty, kteří hledají konkrétní osobu nebo jen příjmení.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

Hledá se: Kollár, Reiter (Milín, snad Praha)

Příspěvekod PetrGasparik » sob lis 03, 2018 16:30

Ahoj,
mám v blízkém příbuzenstvu Kollárovi a Reiterovy. Vím pouze to, že mají hrob na hřbitově Milín - fotka náhrobku je níže.

Muž na fotografii je otec mého bratrance (strýc kterého jsem neznal, úmrtí 26.3.1967 - ). Bohužel po jeho tragické smrti se vztahy se zbytkem rodiny zpřetrhaly. Rodokmen jsem začal sestavovat až po smrti tety (ženy muže na fotografii), ale nikdo z příbuzných nemá kontakt na zbytek rodiny.

Znáte někdo nějaké Reiterovy či Kollárovy, kteří by pasovali na tento náhrobek? Bratranec žije na Kladně, tam ale příbuzní nejsou.
Děkuji, Petr Gašparík

celé album

Obrázek

Obrázek
PetrGasparik
 
Příspěvky: 15
Registrován: úte čer 30, 2015 13:43
Oblast pátrání: Jižní Čechy (okolí Protivína, Týna, Písku)
Milín a okolí
Jižní Slovensko okolo Seredi

Re: Hledá se: Kollár, Reiter (Milín, snad Praha)

Příspěvekod Zora » sob lis 03, 2018 18:17

Nejlépe je začít hledat v rodinných dokumentech., úmrtní list, rodný list (jsou tam i prarodiče), oddací list... a další.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Hledá se: Kollár, Reiter (Milín, snad Praha)

Příspěvekod PetrGasparik » sob lis 03, 2018 23:49

Zora píše:Nejlépe je začít hledat v rodinných dokumentech., úmrtní list, rodný list (jsou tam i prarodiče), oddací list... a další.
Z


Děkuji
PetrGasparik
 
Příspěvky: 15
Registrován: úte čer 30, 2015 13:43
Oblast pátrání: Jižní Čechy (okolí Protivína, Týna, Písku)
Milín a okolí
Jižní Slovensko okolo Seredi


Zpět na Hledá se!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků