Kladno- 1940?

Místo pro ty, kteří hledají konkrétní osobu nebo jen příjmení.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

Kladno- 1940?

Příspěvekod KalinaJaroslav » stř bře 07, 2018 19:50

Prosím o radu,nemůžu zjistit úmrtí dědečkové bratra Oldřich Kalina nar.8.8.1900 ve Vinařicích u Kladna,taky kam se odstěhoval s Vinařic a s kým kde žil?
děkuji za každou radu,úřady mě nepomohli.Měl sourozence Otakara Kalinu a Karolínu Kalinovou později Landovou a nakonec Šenfendrovou.
Kalina Jaroslav

(edit pen: Přesunuto do správné sekce)
Naposledy upravil zedir dne pát bře 09, 2018 17:40, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto z duplicitního tématu.
KalinaJaroslav
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř bře 07, 2018 19:34
Oblast pátrání: Kladno

Kladno,Praha okolí příjmení Kalina

Příspěvekod KalinaJaroslav » pát bře 09, 2018 14:20

hledám Kalina Oldřich ,Vinařice u Kladna,narodil se v r.1900,Kladno Dubí,Újezd pod Kladnem a okolí.Potřebuji vědět,kde žil a kde zemřel,kde má hrob?požádal jsem úřady a mám informace do r.1930 dál nevím.narodoil se v r.8.8.1900 ve Vinařicích č.14.Měl bratra Otakara Kalinu a sestru Karolínu,všichni Vinařice.Další jméno které hledám je Vladislav Ryvola měl by být rodina s dědečkem Otakarem Kalinou,přes manželku rozenou Ryvolovou,jméno Otýlie,ze začátku bydlely Karlovy Vary Rybáře? Vladislav Ryvola měl manželku Magdu a čtyři děti.
dík za pomoc vnuk Kalina Jaroslav
Naposledy upravil zedir dne pát bře 09, 2018 17:24, celkově upraveno 1
Důvod: Přesun do správné sekce.
KalinaJaroslav
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř bře 07, 2018 19:34
Oblast pátrání: Kladno

Kalina Oldřich Kladno,Praha,Poděbrady

Příspěvekod KalinaJaroslav » pát bře 09, 2018 14:31

dledám bratra svého dědečka nar.ve Vinařicích u Kladna.Oldřich Kalina se narodil 8.8.1900.Mohla by být adresa Dubí č.86? nebo Újezd pod Kladnem Husova 288? S úřady a matrikama se emůžu domluvit,že se vše ztratilo?dík za odpovědi.
vnuk Otakara Kaliny Jaroslav Kalina
Naposledy upravil zedir dne pát bře 09, 2018 17:37, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto z duplicitního tématu.
KalinaJaroslav
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř bře 07, 2018 19:34
Oblast pátrání: Kladno


Zpět na Hledá se!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků