Václav a Rudolf Le Breux

Místo pro ty, kteří hledají konkrétní osobu nebo jen příjmení.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

Václav a Rudolf Le Breux

Příspěvekod Veronika1976 » pát úno 23, 2018 21:22

Hledám informace o rodině Le Breux, původně z Bruselu. Karel Ferdinand, poddůstojník 35. pěšího pluku, se v Kořeni u Plané (okres Tachov, fara Lestkov) oženil nejprve s Josefou Volfingerovou a po její smrti se oženil s její sestrou Annou, která zemřela na Kořeni 1840. Problém je, že Karel Ferdinand s nimi nebo s někým jiným měl mít syna Václava a ten syna Rudolfa a já nemůžu najít ani jejich narození, ani svatby (což bych i oželela, kdybych měla ta narození)
Tady jsou záznamy toho, co mám:
20.4.1807 oddána na Kořeni Josefa Volfingerová, dcera Leopolda Volfingera a Barbary rozené Braunsdorfové, 27 let, s Ferdinandem LeBreux, 30 let, důstojníkem pěšího pluku č. 35 (arcivévody Johanna Nepomuka)
http://www.portafontium.eu/iipimage/300 ... =299&h=194
31.1.1815 zemřela Josefa rozená Volfingarová, manželka pana Ferdinanda Lebreux, 36 let
http://www.portafontium.eu/iipimage/300 ... =296&h=191
21.7.1818 oddána slečna Anna Wolfingerova, dcera Leopolda Wolfingera a Barbory rozené von Braunsdorf, 42 let, s Karlem Ferdinandem Le Breux, penzionovaným c.k. hejtmanem, rozeným z Bruselu v Brabantsku, 40 let, k sňatku dostali dispens pro švagrovství a povolení vrchního vojenského úřadu
http://www.portafontium.eu/iipimage/300 ... =312&h=202
29.11.1840 v Kořeni čp. 1 zemřela Anna Le Breux rozená Volfingerová, manželka penzionovaného hejtmana Karla Ferdinanda Le Breux, 68 let
http://www.portafontium.eu/iipimage/300 ... =173&h=112
Pak jsem je našla v policejních přihláškách 1898 v Plzni, byla to celá rodina a žili tam až do 1918.
Tady je vypsáno všechno o nich:
Kateřina Le Breux, vdova, narozena 1822, přísluší do obce Kořen (Teplá)
přihlášena v Plzni 1898, Radeckého náměstí 441-4
zemřela 29.9.1903 v Plzni
Rudolf Le Breux, narozen 1846, příslušný do Kořene, revident státní dráhy
1898 majitel domu v Plzni Hálkova 1019
3.5.1918 odešel do Karlových Varů
Františka Le Breux, choť úředníka státní dráhy, narozena 1848, příslušná do Kořene
1898 v Plzni Hálkova 1019
3.5.1918 odešla do Karlových Varů
Rudolf le Breux, narozen 1875, příslušný do Kořene, syn úředníka státní dráhy – 24.1.1911 úředníkem statní dráhy v Aši
Marie le Breux rozená Rubricius, domovská obec Planá, narozena 1878, 1917 bytem v Solní (majitel Rubricius)
Berta le Breux, dcera úředníka statní dráhy, narozena 1878, 1898 Hálkova 1019, 1899 odhlášena, 1901 opět Hálkova 1019
3.5.1918 odešla do Karlových Varů
Felix Breux, příslušný do Kořene, narozen 1879, kuchař, 1917 bytem v Solní (majitel Rubricius), 1919 Smetanovy sady 2 (hotel Waldek)
Jiří le Breux, příslušný do Kořene, narozen 1881, syn úředníka státní dráhy – dílovedoucí
1898 Hálkova 1019, 1908 odešel do Chebu
https://aplikace.plzen.eu/archivprihlas ... 18962&od=0
V Plzni zemřela vdova Kateřina, přesně jak stojí v policejních dokladech:
29.9.1903 v Plzni zemřela (1.10.1903 pohřbena) Kateřina Le Breux, vdova po zemřelém Václavu Le Breux, soukromníku z Kořene, ze Staré Huti u Dobříše, 77 let (narozena 1826), zemřela náhle
z Radeckého náměstí č. 4, pohřbena u sv. Václava
http://www.portafontium.eu/iipimage/300 ... =227&h=144
V Karlových Varech jsem pak našla 1925 a 1926 úmrtí Rudolfa staršího a jeho ženy Františky:
24.12.1925 zemřel v Karlových Varech 1008 Rudolf Le Breux, vrchní revident P. V Karlových Varech, zanechal manželku Františku,
ve stáří 79, narozen v Kořeni 28.1.1843
pohřben 28.12.1925 v Mostě (Brüx) - zpopelněn
http://www.portafontium.eu/iipimage/300 ... =266&h=172
Františka Le Breux, vdova po Rudolfu Le Breux, vrchním revidentu v Karlových Varech, ve stáří 60 let, narozena v Černošíně u Stříbra, 24.5.1866, zemřela v 6.7.1926 Karlových Varech čp. 731 (sanatorium?)
pohřbena v Mostě (Büx) - zpopelněna
http://www.portafontium.eu/iipimage/300 ... =297&h=189
Víc jsem zatím nedokázala najít. Deptá mne, že údajně všichni ze starší generace měli domovskou příslušnost v Kořeni, Rudolf se dokonce v Kořeni měl výslovně narodit, jenže já ho nenašla v Kořeni ani 1846, ani 1843, a nikde jinde zatím taky ne, ani tu Františku v Černošíně u Stříbra a ani svatbu Rudolfa s Františkou v Černošíně. Už prostě nevím, co mám počít.
Moc prosím, poradil by mi někdo?
Předem děkuji!
Veronika1976
 
Příspěvky: 34
Registrován: sob čer 03, 2017 16:04
Oblast pátrání: Praha, Příbram, Mníšek od Brdy

Re: Václav a Rudolf Le Breux

Příspěvekod Zora » pát úno 23, 2018 21:56

K tomu domovskému právu - po r. 1848 dostávali domovské právo všichni dospělí muži, dosp. svobodné ženy a od nich to automaticky převzaly jejich manželky a děti. (Zjednodušuji, vynechávám pro tento případ nepodstatné věci).
Ve Vašem případě je tedy třeba zjistit, o které rodiny se jedná, který předek dostal domovské právo. Po něm to dědili jeho potomci, takže už například syn se nemusel v domovské obci narodit nebo vnuk nemusel ani vědět, kde domovská obec je.

Pokud máte jistotu, že se předek narodil v Kořeni, je také možné, že nebyla myšlena obec Kořen jako místo narození, ale farnost Kořen. Předek se tedy mohl narodit v některé z jiných obcí farnosti. Ovšem vůbec nevím, zda se to vztahuje na Váš případ, oblast obce Kořen neznám.
Pokud ale nemáte místo narození potvrzeno matričním zápisem, berte to jen jako jednu z variant. I předkové se třeba ve svých pamětech pletli, mnohdy uváděli i nesprávná místa narození ve svých dokladech nebo pamětech...
(než malou obec, raději uvedli větší někde poblíž)

Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Václav a Rudolf Le Breux

Příspěvekod Veronika1976 » sob úno 24, 2018 13:21

Děkuji! Kořen je obec ve farnosti Lestkov, bohužel byly vedeny knihy samostatně pro každou obec zvlášť, farář se mohl splést a uvést ho jinde. Jenže je tu i jiná zrada - v Kořeni se sice mohl Václav narodit, ale pokřtít ho mohli nechat rodiče někde jinde. Navíc Václav Le Breux ministateček Kořen (necelá jedna vesnice) 1837 od Anny Le Breux koupil, respektive podle literatury údajně zaplatil osm tisíc zlatých za jeho postoupení. Majitelem byl původně jeho strýc Volfingár a pak strýcova sestra, druhá manželka Karla Ferdinanda Le Breux Anna rozená Volfingárová. Od 1837 byl majitel Václav, 1875 rodina Le Breux (po jeho smrti?) Kořen prodala. Mohl dostat domovské právo, protože tam žil a vlastnil to, a po něm jeho děti, i když by se všichni narodili (nebo byli pokřtěni) někde jinde?
Veronika1976
 
Příspěvky: 34
Registrován: sob čer 03, 2017 16:04
Oblast pátrání: Praha, Příbram, Mníšek od Brdy

Re: Václav a Rudolf Le Breux

Příspěvekod Zora » sob úno 24, 2018 13:55

Jediné určující je to, že v době udělování domovské příslušnosti po roce 1848 - zrušení poddanství) v obci (ve smyslu správní jednotka)muž bydlel. Tedy Váš předek bydlel zcela jistě, neb mu obec patřila, jak Vy píšete, ministateček. (zjednodušeně - do zrušení poddanství spadali obyvatelé od příslušné panství, okamžikem zrušení pak získali dom. příslušnost v jednotlivých obcích bývalého panství)

Domovské příslušnosti se nikdo nemohl zbavit, musel ji mít každý. Změna byla možná jedině tehdy, pokud by někde jinde zažádal a tato jiná obec by souhlasila a přidělila mu domovskou příslušnost. (plus výjimky, ty tady nezmiňuji) Vzhledem k rodině, jejímu postavení, zcela jistě by to problém nebyl, ale rodina asi neměla důvod to měnit.

Kde se narodily (či byly pokřtěny děti) absolutně nemá nic společného s domovskou příslušností, tu novorozenci získávali po otci, (platí i v případě odrostlejších dětí, ale ne samostatných - vztaženo k r. 1848)

Můj předek Vít měl příslušnost do obce Bobrůvka, dostal ji po roce 1848. Jeho syn Franz ji získal po něm, ale žil už v okolí Brna, jeho děti snad ani v Bobrůvce nebyly, jsou narozeny a křtěny na různých místech (mlynářký rod). Ještě prababička (vnučka Víta) se vdávala v roce 1899 s touto příslušností, (bydlela v Tuřanech u Brna), sňatkem ale získala příslušnost po manželovi.


Ještě mě, samozřejmě, napadl Felix le Breux, na wiki je uváděn původem po francouzských kuchařích
Narodil se 5. dubna 1918 v Plzni. Pocházel z rodiny francouzských kuchařů usazených v českých zemích. Vystudoval konzervatoř v Plzni a na začátku druhé světové války začal hrát divadlo.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Felix_le_Breux

Víte, ze které větve pocházel, nebo je to pouze shoda příjmení? V každé případě byste se už letos dostala k jeho záznamu narození (budou tam zcela jistě uvedeni jak otec, tak i dědeček) - uplyne 100 let od narození.
První děti nebo obtížné porody se někdy děly u rodičů rodičky, nebo u příbuzných spíše z ženských větví..., stejně tak, pokud byl nastávající otec vázán pracovně někde jinde. Kupodivu nejezdily tak často příbuzné za rodičkou, ale přivezly si ji k sobě domů, aby při porodu se pohybovaly ve své domácnosti a věděly, kde mají co potřebného uloženo a kam se event. obrátit o lékařskou pomoc.
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Václav a Rudolf Le Breux

Příspěvekod Zora » sob úno 24, 2018 14:18

http://digi.nacr.cz/prihlasky2/?action= ... folium=238
tohle je přihláška Karla Ferdinanda a jeho syna Václava . Snad by se mohlo jednat o hledaného Václava.
Dejte si to přečíst do sekce čtení, snad je tam zapsaná obec narození.
Jak se jmenovala obec Kořen německy?
Z
edit

tady je historie rodu Wolfgingár, včetně vysvětlivky, kdo byla manželka Karla Ferdinanda le Breux
https://cs.wikisource.org/wiki/Ott%C5%A ... ing%C3%A1r

zboží KOřen
https://www.hamelika.cz/?cz_zbozi-koren-(1838),434
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Václav a Rudolf Le Breux

Příspěvekod ATUM » ned úno 25, 2018 13:46

U Václava je v přihláškách uvedeno místo narození Eger = Cheb. Existuje ještě město Eger v Maďarsku, ale pravděpodobnější je Cheb.
ATUM
 
Příspěvky: 677
Registrován: čtv úno 06, 2014 9:49
Oblast pátrání: Okolí Brtnice, Dolní Cerekve, Batelova, Třeště, Telče, Dačic, Kunžaku,
Žirovnice, Písku

Re: Václav a Rudolf Le Breux

Příspěvekod Zora » ned úno 25, 2018 13:53

V Chebu jsem ho nenašla, ale hledala jsem jen v jedné matriční knize - indexy...... já to tam neznám, je možné, že je jako místo narození zapsána farnost Cheb :-(. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Václav a Rudolf Le Breux

Příspěvekod Veronika1976 » ned úno 25, 2018 21:41

Děkuji moc! Jste opravdu zlatá! Eger je určitě Cheb. Ferdinand Le Breux byl voják, důstojník, dlouhá léta u 35. pěšího pluku v Plzni, ale 1811-1814 jsem ho nyní našla u 42. pěšího pluku v Chebu. Sice zapsaného jako Franze, ale u 35. pluku zmizel a jiný (tedy kromě majora Michaela Le Breux, moravského hrdiny napoleonských vákek, možná Ferdinandova bratra nebo bratrance, ale o tom vím) se neobjevil. Takže Cheb je logický, ale bez Vás bych to nezjistila. Zato Praha logická není a hodně mne překvapila, za to moc děkuji! Rudolf se Václavovi klidně mohl narodit někde v Praze, jenže to bude k nenalezení, když nevíme adresu. Nicméně teď se pokusím sousředit na narození Václava. Bohužel, taky jsem ho hledala marně, chtěla jsem Vám původně poděkovat, až ho najdu, jenže nenašla. V Chebu byly dvě farnosti a ta jedna má zvlášť knihy vedené pro různá předměstí, prošla jsem všechny, jenže nenašla jsem ho nikde - ani v rejstříku, ani v matrice. Momentálně mne nic nenapadá. Časem to asi projdu pečlivě ještě jednou, snad jsem ho někde přehlédla nebo mne napadne ještě něco jiného, Šlo o syna vojáka, křest bude mít tam kde jiné děti důstojníků v Chebu.
Ještě jednou moc děkuji!
Veronika1976
 
Příspěvky: 34
Registrován: sob čer 03, 2017 16:04
Oblast pátrání: Praha, Příbram, Mníšek od Brdy

Re: Václav a Rudolf Le Breux

Příspěvekod Zora » ned úno 25, 2018 22:01

Není potřeba děkovat, mě to baví a moc jsem se poučila.
Nevím, jak jste na tom se čtením pražských přihlášek, zkuste si ji dát do sekce čtení, někteří kolegové nejen přečtou, ale zjistí možná i adresu.

Pak ještě existuje seznam pražských domovník příslušníků, tam jsem nehledala, píšu teď z hlavy, nevím, od kterého roku je to vedeno, stejně tak nevím, zda by se v zde mohl Le Breux najít... Kolegoé poradí.

Ještě k těm chebským farnostem.

Ono je to takové ožehavé. Mám zkušenosti z actapublica, opakovaně. např. farnost Žďár na Sázavou vedla knihy i pro obce, v jejichž názvu se ale slovo Žďár neobjevuje. Tohle hledám v seznamu matrik (pro actapublica) ve vypracovaném seznamu. (Abychom si rozuměli, často se u následných zápisů objevuje jako místo narození Žďár, tam se ale osoba vůbec nenachází, takž musím zjistit, které další knihy a pro které obce se vedly pro Žďár)

Ještě mě napadla varianta, že podstatné matriční údaje pro vojáka, důstojníka, by mohly být zapsané ve vojenských matrikách. Ty ale vede VHA vojenský historický ústav (nebo archiv, furt se mně to plete)
Má v rodině vojáka, přes veškeré úsilí jsem nenašla jeho svatbu, ani narození dcery, jen potom sna. Dá se předpokládat, že právě ty dva zápisy jsou ve vojenské matriční knize, neb nevěsta byla ze spořádané měšťanské rodiny a za normálních okolností by se vdávala zcela jistě doma. Na fóru už byly nějaké dotazy a následné výsledky, kdy se opravdu zápisy ve vojenských matrikách našly.

Dohledám Vám ještě kontakt - za chviličku...

Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Václav a Rudolf Le Breux

Příspěvekod Zora » ned úno 25, 2018 22:06

http://www.vuapraha.cz/node/109

zde kontakt, je tam nějaké povídání, rozhodně by Vám měli poradit, kam se obrátit za účelem vyhledání, nebo i nahlédnutí. Někde na netu je info, která matrika městské pražské části může tyto vojen. matriky zprostředkovat. Prvotně bych ale oslovila podle výše uvedeného kontaktu VUA.

Dejte, prosím, pak vědět, pokud se dopátráte :-)))

Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Václav a Rudolf Le Breux

Příspěvekod Veronika1976 » pon úno 26, 2018 13:24

Děkuji moc! Ta vojenská matrika mě napadla taky, včera v noci v posteli :o), zažila jsem, že se u důstojníků se záznamy (někdy?) dublovaly, měla jsem svatbu normálně v matrice a potom jsem zjistila, že je i ve vojenské matrice. Jenže právě s vojenskými matrikami je potíž. Některé jsou normálně v SOA a běžně přístupné, některé jsou ve vojenské historickém ústavu, kde jsem ještě nebyla a hned tak se tam asi nedostanu (jsem na mateřské s batoletem, ještě máme předškolačku a bydlím v Plzni, takže do Prahy cesta dlouhá) a některé ještě jinde, občas nezvěstné. Kdybych našla vojenskou matriku 35. a 42. pluku z té doby, nabeton by tam ten záznam byl. Můžu zkusit napsat, jestli je tam mají, a pokud ano, tak se tam snad časem dostanu.
Našla jsem ale Ferdinand Le Breux i se synem "Maria Wenclem" v Soupisu pražského obyvatelstva k roku 1833 (č. 200) se záznamy do 1846. U Václava opět narození 1815 a Eger, tedy Cheb, u obou "adelige Stand" čili šlechtický původ, takže přece jen - později ale žádné von nebo tak nepoužívali. Václav (v Praze?) studoval, naopak Ferdinand měl pražskou domovskou příslušnost! Asi že 1848 bydlel v Praze. A adresa 316/I, to je čp. 316 na Starém Městě. Dopátrala jsem se, že je to Krocínova ulice, jen někde se tvrdí, že č. 3 (1869) a jinde č. 5 (dnes). Ale každopádně Krocínova čp. 316.
Počty osob v domácnosti kolísaly od 4 přes 10, 6 a skončily na 5. Stav ženatý změněn na ovdovělý (víme, že manželka Anna zemřela 1840). Manželka uvedena beze jména, roku narození a dalších údajů, tak nevím, zda byla s nimi nebo žila v Kořeni a přijela občas na návštěvu.
http://katalog.ahmp.cz/pragapublica/Vys ... 3D&rowPg=0
Děkuji!
Zkusím se podívat ještě na ten Cheb.
Veronika1976
 
Příspěvky: 34
Registrován: sob čer 03, 2017 16:04
Oblast pátrání: Praha, Příbram, Mníšek od Brdy

Re: Václav a Rudolf Le Breux

Příspěvekod Veronika1976 » pon úno 26, 2018 14:20

Tak jsem zjistila, že vojenské matriky se digitalizují a některé jsou už online, což je super! Jenže zatím dělají úmrtní z doby první světové a krátce před ní a ještě nemají všechny, možná půlku. Teprve až skončí, začnou dělat oddaných a narozených. Celkovou digitalizaci matrik (jiné než pěší pluky) chystají až po 2020.
Dočkáme, se časem, ale bude to trvat ještě dlouho.
Veronika1976
 
Příspěvky: 34
Registrován: sob čer 03, 2017 16:04
Oblast pátrání: Praha, Příbram, Mníšek od Brdy

Re: Václav a Rudolf Le Breux

Příspěvekod Zora » pon úno 26, 2018 14:42

Veronika1976 píše:Tak jsem zjistila, že vojenské matriky se digitalizují a některé jsou už online, což je super! Jenže zatím dělají úmrtní z doby první světové a krátce před ní a ještě nemají všechny, možná půlku. Teprve až skončí, začnou dělat oddaných a narozených. Celkovou digitalizaci matrik (jiné než pěší pluky) chystají až po 2020.
Dočkáme, se časem, ale bude to trvat ještě dlouho.


Oni Vám to dohledají už teď, znátew Cheb, číslo pluku a rok narození, jen v dané chvíli nevím, zda je vhodnějším oslovit VHA, kde se asi matriky nacházejí, nebo pražskou městskou část, kteří jsou pověřeni nakládáním s těmito matrikami.
viz
https://www.praha1.cz/cps/odbory-a-odde ... atrik.html
Oddělení matrik vede evidenci narození, civilních i církevních sňatků, registrovaného partnerství a úmrtí osob na území této městské části, spravuje matriční knihy farních úřadů vedených pro území Prahy do 31.12.1949, vojenské matriky a matriky Židovské náboženské obce z téhož období, ze kterých lze žádat duplikáty matričních dokladů.

I za vystavení duplikátu zaplatíte myslím, ještě stále únosnou částku 200,- Kč, ale určitě se napřed zkuste o ceně domluvit. Je to jeden, max. dva telefony. :-))) Nedejte se odradit. Z

Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Václav a Rudolf Le Breux

Příspěvekod Veronika1976 » pon úno 26, 2018 15:51

Děkuji!
Už jsem do VHÚ psala, čekám na odpověď, tak uvidím, jak to dopadne. Na úřad napíšu nebo zavolám pak.
Veronika1976
 
Příspěvky: 34
Registrován: sob čer 03, 2017 16:04
Oblast pátrání: Praha, Příbram, Mníšek od Brdy


Zpět na Hledá se!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků