Josef Barnet

Místo pro ty, kteří hledají konkrétní osobu nebo jen příjmení.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

Josef Barnet

Příspěvekod Multicar22 » sob úno 18, 2017 14:40

Dobrý den .Hledám Josefa Barneta Pavlovice u Kojetína č.p. 53 okr.Prostějov.. Otec syna Bohuslava Barneta nar.v.r.1921. Předem děkuji za jakoukoliv informaci.
Multicar22
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob úno 18, 2017 12:23
Oblast pátrání: Pavlovice u Kojetína,Prostějovv,Kroměříž

Re: Josef Barnet

Příspěvekod Zora » sob úno 18, 2017 16:33

Dobrý den, matriky Pavlovic online končí v roce 1902. Prošla jsem narození v domě 53 do r. 1889, na zápis z č. 53 jsem vůbec nenarazila .
Neznáte jméno a příjmení matky Bohumila?

Nejjistější by bylo získat rodný list Bohumila, tam by byly údaje přesně. Rok narození ale spadá do ochranné 100 lhůta a tak příslušná matrika vydá opis pouze přímému potomku.

Neznáte datum úmrtí Josefa?
Pro dohledání překa kolem r. 1900 je třeba co nejvíce matričních údajů, napište vše, co víte.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29131
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Josef Barnet

Příspěvekod Multicar22 » sob úno 18, 2017 16:53

Dobrý den . Fakta které znám . Můj děda . Bohuslav Barnet nar. 22.8.1921v Pavlovicích u Kojetína ,č.p 53 rodiče Josef Barnet a Julie Župková.
Jeho sourozenci Prvorozený Josef,,František,Jan, a Holky Julie,Marie,Anna,Božena. Celkem 8

Mockrát děkuji.
Multicar22
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob úno 18, 2017 12:23
Oblast pátrání: Pavlovice u Kojetína,Prostějovv,Kroměříž

Re: Josef Barnet

Příspěvekod Multicar22 » sob úno 18, 2017 17:10

Ještě vím . Manželka Bohuslava Barneta/Rozená Anna Bartošková nar,19.5.1924 nar. Němčice nad Hanou
Otec Martin Bartošek syn Antonína Bartoška z Vrchoslavic.
Matka:Marie Šimečková dcera Antonína Šimečka z Němčic nad Hanou


Již jsem Psal na farní uřad o nahlépdnutí křestního listu Bohuslava Bahrneta v Pavlovicích, Doufám,že postupuji správně,
Děkuji zoře za informace ,jsem laik.
Multicar22
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob úno 18, 2017 12:23
Oblast pátrání: Pavlovice u Kojetína,Prostějovv,Kroměříž

Re: Josef Barnet

Příspěvekod Zora » sob úno 18, 2017 17:35

Musíte svou žádost směrovat na příšlušný matriční úřad, ten je odpovědný za vedení matrik.
Příslušný matriční úřad pro Pavlovice je zde :
http://www.obceamesta.info/matrika/5571 ... etina.html


Městský úřad Němčice nad Hanou - Matrika
Palackého nám. 3
79827 582302316


Email: podatelna@nemcicenh.cz
http://www.nemcicenh.cz

Na zbytek info se podívám, co se kde dá najít .
¨
Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29131
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Josef Barnet

Příspěvekod Homelessbar » sob úno 18, 2017 18:02

narození Marie Šimečkové - http://actapublica.eu/matriky/brno/proh ... strana=257
svatba - Františka Barneta (zřejmě bratr Josefa Barneta - takže je zde uvedený jejich společný otec) http://actapublica.eu/matriky/brno/proh ... ?strana=87
takže narození Barnetů a Bartošků bude zřejmě v této matrice http://actapublica.eu/matriky/brno/proh ... /?strana=1
Díval jsem se na indexy ve Vrchoslavicích a je zřejmé dle četnosti tohoto příjmení za Vaši hledanou obec, kde najdete své předky.
Přeji šťastné hledání
Uživatelský avatar
Homelessbar
 
Příspěvky: 186
Registrován: ned lis 24, 2013 22:02
Oblast pátrání: Morava

Re: Josef Barnet

Příspěvekod Zora » sob úno 18, 2017 20:56

Snažila jsem se něco dopátrat o Barnetech, ale vzhledem k tomu, že se Barnetové ve Vrchoslavicích vyskytovali na více domech, nemůžu s naprostou jistotou vybrat správného Josefa, otce Bohuslava.

Počkejte, zda Vám odpoví z matričního úřadu, zatím se můžete věnovat dalším větvím, které Vám našel kolega - viz výše. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29131
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části


Zpět na Hledá se!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 14 návštevníků