Svatba Jan Molík

Místo pro ty, kteří hledají konkrétní osobu nebo jen příjmení.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

Svatba Jan Molík

Příspěvekod jirkakr » pát lis 27, 2015 8:49

Dobrý den,
potřeboval bych pomoc s nalezením svatby Jana Molíka. Situace je taková, že mám hotovou prakticky celou kostru linie rodu, ale chybí mi jeden jediný základní ůdaj, a to svatbu Jana Molíka s Rosinou. Jan Molík je z Klenovic u Soběslavi, tam se narodil a zemřel, a někde se oženil. Rod před ním pochází z blízké vesnice Čeraz. Vím, že svatba byla před rokem 1766 a vzal si Rosinu, protože ve zmíněném roce jsou psáni již v Soupisu poddaných v Klenovicích s malým 2 letým dítětem. Já jsem prošel místní matriku a i více než 20 matrik okolních farností a svatbu ne a ne nalézt. Chtěl jsem proto požádat, jestli někdo náhodou by na tuto svatbu narazil,aby mne informoval. Odkaz na Soupis poddaných na ukázku přidávám Děkuji předem JK
http://digi.ceskearchivy.cz/cs/51571/8
jirkakr
 
Příspěvky: 298
Registrován: sob dub 06, 2013 10:12
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Táborsko, Benešovsko, Plzeňsko

Zpět na Hledá se!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 20 návštevníků