Marhoun / Marhaun

Místo pro ty, kteří hledají konkrétní osobu nebo jen příjmení.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

Marhoun / Marhaun

Příspěvekod Kajik » stř úno 09, 2011 18:57

Zdravím,

hledám svatbu Martina Marhoun (nar. snad kolem 1685) a Kateřina (nar. kolem 1701). Svatba se udála někdy před rokem 1726, ale bohužel se mi stále nedaří najít, kde. Po svatbě mají bydliště v Líšnici (JČ - kousek od Purkarce). Pokud by jste na toto náhodou někdo někde narazil nebo narazil na toto příjmení v letech před 1726, dejte mi prosím vědět, bodlo by mi to.

Díky.

Karel
Kajik
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon úno 07, 2011 18:28
Bydliště: Český Krumlov

Re: Marhoun / Marhaun

Příspěvekod HankaT » pát úno 21, 2014 11:49

29. 10. 1724 v Purkarci, ale to už jistojistě víte :)
HankaT
 
Příspěvky: 14
Registrován: čtv lis 14, 2013 14:43

Re: Marhoun / Marhaun

Příspěvekod Kajik » pát úno 21, 2014 19:08

Jo, tak to už vím. :-)
Kajik
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon úno 07, 2011 18:28
Bydliště: Český Krumlov

Re: Marhoun / Marhaun

Příspěvekod Frantam » čtv dub 10, 2014 16:40

Zdravim.prosimVAS,zajimalo by me zda muj deda Frantisek Marhoun pry clen Lisnicke kapely ,babicka roz.tusim Ruzickova nebyly v pribuzenskem vztahu sVasim rodem. Jedna se o dobu kolem 1900. Mely 2 syny ,prvni brzy zemrel ,druhy byl zenat v Jaroslavicich.Myslim si vsak,ze kdyz se do Lisnice nastehovali,za jiz tam jedni Marhounu bydleli.Zrejme shoda jmen.Predem Vam dekuji za odpoved.
Frantam
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv dub 10, 2014 15:24


Zpět na Hledá se!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků