Příjmení Parschan(ová)

Místo pro ty, kteří hledají konkrétní osobu nebo jen příjmení.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

Příjmení Parschan(ová)

Příspěvekod Rooka » sob lis 20, 2010 18:10

mám na Vas jednu prosbu v mém rodě se nachazí příjmení Parschán(ová) zajímalo by mě jaké to muže bejt příjemní a kde se tak vyskytovalo mám jen datum ale nic víc udaného u tohoto snatku nemám jen vím že v rozmezí Svadby 28.10.1930 dělala prababička v Lázních Velichovky pak odcházela kvůli vdavkům v roce 1929.11měsíce a pak jsem ji měl zaměstnanou v DKnL ve firmě Sochor do roku 1936 předem všem děkuji
Rooka
 
Příspěvky: 360
Registrován: pát čer 18, 2010 15:22
Oblast pátrání: z Otcovi strany:
Benešovsko - Myslíč Bedrč Jírovice Postupice,
Kolínsko - Příšimasy Škvorec Uhřiněves, Uvaly
Praha - Strašnice Košíře Vršovice Nusle Žižkov Vinohrady

Příspěvekod namor » ned lis 21, 2010 9:30

Příjmení Persan (Perschan) se hojně vyskytovalo a ještě vyskytuje v jižních Čechách mezi ČB a ČK
Uživatelský avatar
namor
 
Příspěvky: 517
Registrován: sob srp 12, 2006 17:33
Bydliště: Praha

Příspěvekod Rooka » pon lis 22, 2010 21:56

namor píše:Příjmení Persan (Perschan) se hojně vyskytovalo a ještě vyskytuje v jižních Čechách mezi ČB a ČK


Ahoj moji jsou Parschan a měl by snad bydlet v okolí Červénokostelecka :( ale jak jsem zadaval na netu a pak na Skype tak mi toto příjmení vyjelo v Německu
Rooka
 
Příspěvky: 360
Registrován: pát čer 18, 2010 15:22
Oblast pátrání: z Otcovi strany:
Benešovsko - Myslíč Bedrč Jírovice Postupice,
Kolínsko - Příšimasy Škvorec Uhřiněves, Uvaly
Praha - Strašnice Košíře Vršovice Nusle Žižkov Vinohrady


Zpět na Hledá se!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků