Josef Jerling

Místo pro ty, kteří hledají konkrétní osobu nebo jen příjmení.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

Josef Jerling

Příspěvekod adys » sob lis 20, 2010 4:52

dobry den .. hledam informace o mem pradedovi Josefu Jerlingovi z Podmokel na Zbirozsku.

bohuzel nevim datum narozeni, ani umrti, jen to, ze mel 3 zeny (Annu Svejkovskou, Ruzenu Svejkovskou, Annu Kupkovou) a 7 deti s prvni zenou:
Josefa, Antonina, Frantiska, Barboru, Ruzenu a Marii (dvojcata nar. 1910) a moji babicku Annu, nar. 29.5. 1912.

dekuji.
adys
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát lis 19, 2010 18:01

hospodyně v Bubenči

Příspěvekod anoli » sob lis 20, 2010 19:38

Pokud to již nevíte, tak v konskripci (v pražských policejních přihláškách) je uvedená Barbora Jerlingová,hospodyně v Bubenči, nar. 1882 v Podmoklech
ANOLI
Uživatelský avatar
anoli
 
Příspěvky: 173
Registrován: pon zář 04, 2006 16:20
Bydliště: Chrudim

Příspěvekod adys » sob lis 20, 2010 19:55

anoli .. dekuji mockrat! o prazskych policejnich prihlaskach jsem nemela vubec tuseni! s badanim jsem zacala teprve nedavno.

tohle je pro me cenna informace.

jeste jednou dekuji.
adys
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát lis 19, 2010 18:01


Zpět na Hledá se!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků