Kdokoliv s bydlištěm Záluské Praha 5 JINONICE

Místo pro ty, kteří hledají konkrétní osobu nebo jen příjmení.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

Kdokoliv s bydlištěm Záluské Praha 5 JINONICE

Příspěvekod LucieZach » pát lis 01, 2013 10:22

Hledám předka, který měl poslední trvalé bydliště v ulici Záluské Praha 5 JINONICE. Prosím kohokoliv, kdo zde bydlí, aby se mi ozval. Zemřel v roce 2011. Jméno bych napsala do soukromé zprávy. Sháním o něm jakoukoliv informaci. Vím, že je to asi nereálné, ale náhody jsou náhody....děkuju.
LucieZach
 
Příspěvky: 247
Registrován: pon bře 11, 2013 18:56
Bydliště: Plzeň

Re: Kdokoliv s bydlištěm Záluské Praha 5 JINONICE

Příspěvekod Karolina Vernerova » pát lis 01, 2013 13:27

Jako zde, v Jinonicích, v Záluské? Nebo by Vám stačilo někdo z Prahy? (Na profilu nemáte, odkud nám píšete.)
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: Kdokoliv s bydlištěm Záluské Praha 5 JINONICE

Příspěvekod Zora » pát lis 01, 2013 15:41

info: Lucka potřebuje najít sousedy, známé, kteří bydlí v této ulici. Nepátrá po utajeném předkovi, ale po informacích o někom, kdo zde bydlel a nedávno zemřel. Z.
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29159
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Kdokoliv s bydlištěm Záluské Praha 5 JINONICE

Příspěvekod Karolina Vernerova » pát lis 01, 2013 16:00

no, ale kdyby byla např. z Ostravy, tak z Modřan to tam mám trochu blíž.
to jsem tím myslela.
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: Kdokoliv s bydlištěm Záluské Praha 5 JINONICE

Příspěvekod LucieZach » pon lis 04, 2013 14:22

Holky, děkuju moc za zájem. Jak píše Zorka, hledám přímo lidi, kteří v této ulici bydlí. Musím si tady ten profil nějak vyplnit, ještě jsem na to nekoukala, jsem z Plzně a jak se znám, tak se do tý ulice Záluské stejně vypravím. Můj biologický předek měl zde poslední adresu a co vím, tak tady měl i dožít. Proto bych si ráda napsala s někým z té ulice o tom, jaký byl a tak...a nebo, zda se nedochovaly v tom domku nějaké fotografie. Hrob v Praze nemá, neměl rodinu. Ale z katastru nemovitostí vím, kdo tam žije teď, tak nějakou naději mám. Chtěla jsem tam jet, ale copak můžu v dnešní době podvodníků zazvonit a říct co chci? Každý by si myslel, že je jdu oloupit :-) děkuju oběma.
LucieZach
 
Příspěvky: 247
Registrován: pon bře 11, 2013 18:56
Bydliště: Plzeň

Re: Kdokoliv s bydlištěm Záluské Praha 5 JINONICE

Příspěvekod Karolina Vernerova » pon lis 04, 2013 14:40

Lucko, a když sis fikaně našla jména v katastru, kde je i bydliště majitelů, proč jim nenapsat dopis? Jestli bys jim mohla zavolat nebo jestli by Ti mohli napsat na mail.....
a pak se teprve za nimi vypravit...
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: Kdokoliv s bydlištěm Záluské Praha 5 JINONICE

Příspěvekod LucieZach » pon lis 04, 2013 14:48

Právě to chci udělat, napíšu dopis. Není to dlouho, co zemřel, tak se tam snad na něj bude někdo pamatovat. Připíšu svůj e-mail a snad se něco dozvím. Udělala bych to hned, ale ještě čekám na informace od jedné paní a pak se na to vrhnu. Už toho vím docela dost, ale stejně mě to pořád táhne dál. Ale to tady asi všichni znají :-)
LucieZach
 
Příspěvky: 247
Registrován: pon bře 11, 2013 18:56
Bydliště: Plzeň

Re: Kdokoliv s bydlištěm Záluské Praha 5 JINONICE

Příspěvekod Karolina Vernerova » pon lis 04, 2013 14:57

tak držím palce....
napsala bych i sousedům, kteří mají v katastru adresu v Záluské, vidím, že jsou tam rodinné domky, tak se znát budou....
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: Kdokoliv s bydlištěm Záluské Praha 5 JINONICE

Příspěvekod LucieZach » pon lis 04, 2013 15:07

Už ses mrkla :-) právě, to je ono. Celá ulice Záluské jsou rodinné domky (řadovky), tak si myslím, že je to to nejlepší, co můžu udělat. Jen se trochu bojím, že mě budou mít za úplnýho cvoka. Ale když to nezkusím, tak nic nezjistím. Zvlášť starší lidi budou vědět o koho jde. Když najdu někoho, kdo by byl ochotný se sejít, tak já tam určitě pojedu. Děkuju moc za podporu :-)
LucieZach
 
Příspěvky: 247
Registrován: pon bře 11, 2013 18:56
Bydliště: Plzeň

Re: Kdokoliv s bydlištěm Záluské Praha 5 JINONICE

Příspěvekod Karolina Vernerova » pon lis 04, 2013 15:09

a i kdyby Tě měli za cvoka? o nic nejde. jsou to cizí lidé a ty nebudeš dělat nic špatného
a za zeptání nic nedáš :-)
a líná huba, holý neštěstí....
jak jsme psali (y) tady:
viewtopic.php?f=14&t=8968&p=42473&hilit=hrn%C3%AD%C4%8Dek#p42473
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: Kdokoliv s bydlištěm Záluské Praha 5 JINONICE

Příspěvekod LucieZach » pon lis 04, 2013 15:21

To je fakt. Já bych taky pomohla, kdyby mi někdo takhle napsal. Napíšu té paní na 100%. A když by neodepsala, tak je tam pořád ještě dost sousedů. Snad si ještě vybavím, jak se píše dopis :-D
LucieZach
 
Příspěvky: 247
Registrován: pon bře 11, 2013 18:56
Bydliště: Plzeň


Zpět na Hledá se!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků