Sňatek Karel Slíva

Místo pro ty, kteří hledají konkrétní osobu nebo jen příjmení.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

Sňatek Karel Slíva

Příspěvekod Míla » ned říj 27, 2013 18:57

Nedávno jse narazila ve foru na dotaz staršího data-pobužel už ho nemůžu najit- tazatele z okoli Ostravy ,že nemůže najít sňatek Karla Slívy, dneska jsem narazila na dceru sestřenice svého dědy, která se v roce 1918 za nějakeho Karla Slívu provdala, je mi to divné,kde se tady takové jméno vzalo,nachází se hojne v Sedlištích a Václavovicích. Kdyby toto bylo ještě aktuální tak se ozvěte.
Naposledy upravil stanley4 dne pon říj 28, 2013 6:55, celkově upraveno 1
Důvod: presunuté do správnej sekcie
Míla
 
Příspěvky: 536
Registrován: stř říj 02, 2013 9:09
Oblast pátrání: okres Frýdek Místek

Re: Sňatek Karel Slíva

Příspěvekod stanley4 » pon říj 28, 2013 6:57

Uživatelský avatar
stanley4
 
Příspěvky: 4679
Registrován: ned bře 06, 2011 20:53
Bydliště: Slovensko
Oblast pátrání: Uničovsko (Troubelice, Lipinka, Nová Hradečná, Libina)
SR - Horná Nitra, Liptov

Re: Sňatek Karel Slíva

Příspěvekod Míla » pon říj 28, 2013 9:18

Ano,díky, ale to bude asi jen shoda jmen, nebo snad nějaký pozdější potomek,ale kdyby snad někdo chtěl dál patrat tak se jedná o obce Krásná, Morávka a okoli. Barbora Velčovská ma u narozeni záznam, že se v roce 1918 provdala za Karla Slívu.
Míla
 
Příspěvky: 536
Registrován: stř říj 02, 2013 9:09
Oblast pátrání: okres Frýdek Místek


Zpět na Hledá se!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků