Cimrová *1893

Místo pro ty, kteří hledají konkrétní osobu nebo jen příjmení.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

Cimrová *1893

Příspěvekod Šušara » sob úno 08, 2014 13:31

Dobrý den, hledám příbuzné Marie Cimrové, nar. 18.10.1893 ve Zlonicích, provdané za Ludvíka Jirovského 12.8.1912 ve Slaném.
Díky za rady, nemohu nikde dohledat.
Uživatelský avatar
Šušara
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát bře 01, 2013 13:56
Bydliště: Táborsko
Oblast pátrání: Praha-západ, Příbramsko, Rakovnicko, Berounsko, Praha-východ, Třebíčsko, Hrubý Jeseník, Ledečko,
Úžice, Mladá Vožice, Vlašimsko, Choustník, Mazelov (ČB), Praha, a v okolí uvedeného

Re: Cimrová *1893

Příspěvekod Karolina Vernerova » sob úno 08, 2014 15:33

Hledám teď ve stejném "kraji"- jde to strašně špatně. Mám dvojí katolické matriky- dokonce i trojité indexy. Záznam se třemi lidmi a nenašla jsem ani jednoho :-(

Dala byste sem odkaz na tu svatbu? A na narození Marie?
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: Cimrová *1893

Příspěvekod Šušara » sob úno 08, 2014 17:10

Bohužel žádné odkazy nemám - je to ze starých papírových dokladů - nic bližšího jsem z nich nevyčetla.
Uživatelský avatar
Šušara
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát bře 01, 2013 13:56
Bydliště: Táborsko
Oblast pátrání: Praha-západ, Příbramsko, Rakovnicko, Berounsko, Praha-východ, Třebíčsko, Hrubý Jeseník, Ledečko,
Úžice, Mladá Vožice, Vlašimsko, Choustník, Mazelov (ČB), Praha, a v okolí uvedeného

Re: Cimrová *1893

Příspěvekod artepa » sob úno 08, 2014 17:54

Podle seznamu matrik SOA Pha, bude matrika * pro Zlonice, rok 1893, ještě na úřadě.
Matrika oddaných Slané 1912 by měla být v SOA Chodovec.
Na příjmení Cimr jsem narazila v matrikách FÚ Charvatce, v Radešíně. Není to zas tak daleko od Zlonic. Možná tam bude spojitost ...
artepa
 
Příspěvky: 1271
Registrován: pát srp 25, 2006 15:13
Oblast pátrání: Podřipsko, Praha, Hranice na Moravě, Klobouky u Brna, Štarnov, Štěpánov, Velké Karlovice

Re: Cimrová *1893

Příspěvekod Karolina Vernerova » sob úno 08, 2014 20:28

Na MyHeritage je web: Jírovský, správce Luděk Jírovský- nevím, jestli není Váš, ale každopádně tam je Marie Cimrová Jírovská, narozena 1893....
Nemůžu na ní poslat odkaz- nejde mi to- nejsem placený člen.
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: Cimrová *1893

Příspěvekod Šušara » sob úno 08, 2014 23:47

artepa píše:Podle seznamu matrik SOA Pha, bude matrika * pro Zlonice, rok 1893, ještě na úřadě.
Matrika oddaných Slané 1912 by měla být v SOA Chodovec.
Na příjmení Cimr jsem narazila v matrikách FÚ Charvatce, v Radešíně. Není to zas tak daleko od Zlonic. Možná tam bude spojitost ...



díky, prozkoumám to :)
Uživatelský avatar
Šušara
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát bře 01, 2013 13:56
Bydliště: Táborsko
Oblast pátrání: Praha-západ, Příbramsko, Rakovnicko, Berounsko, Praha-východ, Třebíčsko, Hrubý Jeseník, Ledečko,
Úžice, Mladá Vožice, Vlašimsko, Choustník, Mazelov (ČB), Praha, a v okolí uvedeného

Re: Cimrová *1893

Příspěvekod Šušara » sob úno 08, 2014 23:50

Karolina Vernerova píše:Na MyHeritage je web: Jírovský, správce Luděk Jírovský- nevím, jestli není Váš, ale každopádně tam je Marie Cimrová Jírovská, narozena 1893....
Nemůžu na ní poslat odkaz- nejde mi to- nejsem placený člen.


Tak ten web je můj :), každopádně moc děkuji za snahu.
Uživatelský avatar
Šušara
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát bře 01, 2013 13:56
Bydliště: Táborsko
Oblast pátrání: Praha-západ, Příbramsko, Rakovnicko, Berounsko, Praha-východ, Třebíčsko, Hrubý Jeseník, Ledečko,
Úžice, Mladá Vožice, Vlašimsko, Choustník, Mazelov (ČB), Praha, a v okolí uvedeného


Zpět na Hledá se!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků