Index k matrice: Mšeno 02

Už jsme velké fórum, tak se podíváme na trochu vážnější věci. Někdo se vrhá na genealogii slavných politiků, literátů, vědců atd. Zde je to místo pro zveřejnění vašich projektů či výzvy na spolupráci.

Index k matrice: Mšeno 02

Příspěvekod Boza » pon dub 12, 2021 9:40

Dobrý den,
publikuji index O a Z k matrice Mšeno 02 (N 1683 - 1731, O 1683 - 1731, Z 1687 - 1731, https://ebadatelna.soapraha.cz/d/8998/1).

K nalezení zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Děkuji tímto zeterovi a Mistru Janovi za pomoc s problematickými záznamy; bez nich by tam otazníků bylo výrazně více!

Jinak je tam i pár mlynářů, pasáků apod., pokud někdo bádá tímto směrem.
Romani ite domum!
Boza
 
Příspěvky: 1950
Registrován: úte říj 13, 2015 12:56
Oblast pátrání: Převážně východní Čechy

Re: Index k matrice: Mšeno 02

Příspěvekod Zora » pon dub 12, 2021 9:47

Děkuji za všechny, kteří bádají v této oblasti

Můj dotaz zní - neuděláme nějaké samostatné téma na přepisy nebo indexy k matrikám?
Třeba by to mohlo být v projektech a výzvách...¨
Přepisuje kolega Burget, kolega Luko, kolega Boza... a myslím, že i další - omlouvám se, z hlavy nevím.
Lépe by se v tom hledalo, si myslím.
Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Index k matrice: Mšeno 02

Příspěvekod zburget » pon dub 12, 2021 14:08

Bavili jsme se o úplně samostatné sekci. Jenže tu musí udělat Taby. Já mu už před časem psal, ale vůbec se neozval. :-( Zkusím mu napsat znovu.
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12523
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: Index k matrice: Mšeno 02

Příspěvekod Zora » pon dub 12, 2021 14:17

Než se aby ozve, nestálo by za zvážení dát to třeba do projektů? Tam moc částí není, takže by se to dalo rychle dohledat a do zcela samostatné sekce se to může přesunout později kdykoliv. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Index k matrice: Mšeno 02

Příspěvekod zburget » pon dub 12, 2021 19:42

No,…
teoreticky se to tam dát může - jen, aby to mělo smysl, by se tam musely ty indexy pozpřesouvat všechny. Bude tam asi trochu zmatek, ale po založení samostatné sekce se to napraví.
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12523
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: Index k matrice: Mšeno 02

Příspěvekod Zora » pon dub 12, 2021 19:56

přesuneš je tam, prosím ? Já to zas tak moc neumím... Jsem si vědoma toho, že jsi vytížen na maximum... sorry, (vyklízím půdu , jsem za Madlu z cihelny - vytahuju a odnáším plastrónky, noční směna... )

Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Index k matrice: Mšeno 02

Příspěvekod zeter » úte dub 13, 2021 9:55

Projekty a výzvy jsou myslím dobrý nápad.
Jen si říkám, pokud je to provizorní řešení, zda tam příspěvky skutečně přesouvat, nebo to zatím pojmout jen jako "agregátor" odkazů vedoucích na jejich současné umístění na fóru.
zeter
 
Příspěvky: 3262
Registrován: čtv zář 01, 2016 6:54

Re: Index k matrice: Mšeno 02

Příspěvekod Zora » úte dub 13, 2021 10:02

Pokud se jednotlivé příspěvky vytahají z různých sekcí, pak budou uloženy jednotně a není problém je hromadně přesunout...
Jen není fakt čas. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Index k matrice: Mšeno 02

Příspěvekod zburget » úte dub 13, 2021 19:26

O.K. - všechny indexy, které jsem našel jsem přestěhoal. Kdyby ještě někde něco viselo, tak mi to prosím někdo nahlaste
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12523
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: Index k matrice: Mšeno 02

Příspěvekod janamic » pon črc 19, 2021 19:00

Existuje strojopis - index k matrice Mšeno 01 ( vytvořený v r. 1980), jehož jeden výtisk je k zapůjčení v badatelně SOA na Chodovci
Miana
janamic
 
Příspěvky: 1788
Registrován: sob čer 29, 2013 13:28
Oblast pátrání: Podbrdský kraj, Prácheňský kraj, Jižní Čechy, Křivoklátsko, Praha západ, Praha východ, Střední Polabí


Zpět na Projekty a výzvy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků