Mělník svatba přečíst po mě lépe

Archiv vyřešených příspěvků. Prosíme již neoživovat.

Mělník svatba přečíst po mě lépe

Příspěvekod Ivana Tatarek » pát bře 23, 2018 13:13

Vyřešeno-SOA Praha digi matrika oblast Mělník Mlazice kniha Pšovka 15 dole česky psáno svatba únor? 1840. Ženich František Rybář ..syn Václava Rybáře ..ze Pšovky č. 73 a matky Anny roz. Konvalinkové z Mlazických vinic?? 23 3/4 roku
Nevěsta Marie ...Josefa Kostrounka???domkáře v Pšovce 105 a matky Kateřiny rozené Matějkové ze Pšovky č. 56. 20 let a pak tam píší dodatky a nevím co a taky jestli ty jména mám dobře..dělám rodokmen po přeslici - tak hledám u nevěst a jsem tak hodit do Vltavy)) jak to nemůžu přečíst. Ivana Tatarek
ještě jsem o nic nežádala tak to neumím pořádně http://ebadatelna.soapraha.cz/d/13217/89 je to tak správně??Moc děkuji.
Naposledy upravil Ivana Tatarek dne ned dub 01, 2018 13:02, celkově upraveno 3
Ivana Tatarek
 
Příspěvky: 50
Registrován: sob črc 07, 2012 12:57

Re: svatba přečíst

Příspěvekod Jirig » pát bře 23, 2018 13:44

1. hodil by se odkaz
2. pro psaní předmětu máme jistá pravidla
ty, Giržik
Uživatelský avatar
Jirig
 
Příspěvky: 1891
Registrován: pon čer 30, 2014 8:33
Oblast pátrání: Slezsko - Slatina, Stará Ves, Výškovice, Josefovice, Klimkovice, Ostrava, Bílovec
Morava - Bohuňovice, Lašťany, Trusovice
Polsko - Sobolów

Re: svatba přečíst

Příspěvekod makke » pát bře 23, 2018 16:03

Dobrý den,

gentlemanská dohoda :-) já jsem věnovala 10 minut svého času Vašemu příspěvku a zkontrolovala jsem, jestli máte správně rozluštěná jména. Vy prosím věnujte na oplátku deset minut svého času přečtení pravidel a v souladu s pravidly si upravte název tématu. Děkuji.

František Rybář, vlastní syn Václava Rybáře, vinaře ze Pšovky 73 a matky Anny rozené Konvalinkové, z Mlazických Vinic č.
Marie, vlastní dcera Václava Kostrounka, vinaře z Pšovky č.105 a matky Kateřiny rozené Matějkové ze Pšovky 55
Pod textem povolení k sňatku nezletilého ženicha a nevěsty.


S pozdravem Markéta Burešová
makke
 
Příspěvky: 517
Registrován: sob pro 11, 2010 0:58
Bydliště: Březka
Oblast pátrání: Březka, Březí (ZR), Březské,Hluboké (TR), Kamenná, Košíkov, Krokočín
obecně panství Náměšť nad Oslavou


Zpět na VYŘEŠENO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků