Svatba 1876 aug, Hradiště, Waliczek - Vyřešeno

Archiv vyřešených příspěvků. Prosíme již neoživovat.

Svatba 1876 aug, Hradiště, Waliczek - Vyřešeno

Příspěvekod WalliCzech » úte bře 20, 2018 22:48

Dobrý den,

prosím mohl pomohl by mi někdo s překladem: http://digi.archives.cz/da/permalink?xi ... 3&scan=128 - Je to předposlední záznam na této stránce 6. August 1876 č.p. 109
Jsem začátečník ve čtení těchto vlnovek, zatím jsem si skoro vše co jsem potřeboval přeluštil, ale toto je opravdu strašně načmárané.

Franz Waliczek.............syn Franze Waliczka....... a asi Johan Schimanicz

Jenovéfa.......... Franz Klimscha
Ale jde mi hlavně o nevěstinu matku a zda tam není někde zašifrované kde se nevěsta narodila.

Předem moc děkuji za jakoukoli pomoc
Naposledy upravil WalliCzech dne stř bře 21, 2018 20:25, celkově upraveno 1
WalliCzech
 
Příspěvky: 14
Registrován: úte bře 20, 2018 22:33
Oblast pátrání: Domaslavice, Březnice, Janovice nad Úhlavou, Tuškov (Duschowitz)

Re: Svatba 1876 aug, Hradiště, Waliczek

Příspěvekod zedir » stř bře 21, 2018 9:40

Dobrý den,

čtu tam toto:
WalliCzech píše:Franz Waliczek hies(ig) In(n)man(n) syn Franze Waliczka nach dem dasigen Gärtler Franz Waliczek und der Susan(n)a geb. Johan Schimanicz tím koncem si nejsem jistý

Jenovéfa Tochter des dasigen Fleischers Franz Klimscha und der Rosalia geb. Manderer
Ale jde mi hlavně o nevěstinu matku a zda tam není někde zašifrované kde se nevěsta narodila. Explicitně tam nic řečeno není.

Uživatelský avatar
zedir
 
Příspěvky: 6291
Registrován: pát kvě 02, 2014 3:59

Re: Svatba 1876 aug, Hradiště, Waliczek - Vyřešeno

Příspěvekod WalliCzech » stř bře 21, 2018 20:26

Děkuji.

Moc mi to pomohlo.
WalliCzech
 
Příspěvky: 14
Registrován: úte bře 20, 2018 22:33
Oblast pátrání: Domaslavice, Březnice, Janovice nad Úhlavou, Tuškov (Duschowitz)


Zpět na VYŘEŠENO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků