od pavelhauf » stř bře 27, 2013 9:10
Dobrý den,
jména přímých předků, která se objevují v mém rodokmenu:
Českolipsko
Albrecht -------------- Žandov
Böhm ----------------- Horní Světlá
Engler ---------------- Žandov
Franz - Frantzen --- Skalice u České Lípy
Glassner ------------- Volfartice
Grötschel ----------- Žandov
Grüssmann - Grosmann ---- Skalice u České Lípy
Hackel ---------------- Volfartice
Häutsche ------------ Žandov
Heller ---------------- Žandov
Hofmann ------------ Žandov
Hanel - Hönel ------ Skalice u České Lípy
Janichen ------------- Malá Bukovina
Kaufmann ----------- Horní Světlá
Knechtel ----- Volfartice
Nabicht -------------- Žandov
Pomppe -------------- Žandov
Ringelhann ---------- Žandov
Söhnel --------------- Žandov
Stollen --------------- Skalice u České Lípy
Wehle ------- Žandov
Weidlich - Weydl --- Skalice u České Lípy
Weissheit ----------- Žandov
Wiesner ------------ Žandov
Zimmer ------------- Volfartice
Zinke ---------------- Volfartice
Bílina
Bartl --------------------- Bílina
Berdolt ------------------ Bílina
Blasche --------- Bílina
Eichhorn ---------------- Bílina
Grohmann -------------- Bílina
Haubtvogel ------------- Bílina
Hebelt ------------------- Bílina
Kropf --------------------- Bílina
Starch / Starek----------- Bílina / Pokratice
Walsch ------------------ Bílina
Walter ----------- Bílina
Andělská Hora
Becher ------------------- Andělská Hora (KV)
Braun --------------------- Andělská Hora (KV
Brendl -------------------- Andělská Hora (KV
Fritsch -------------------- Andělská Hora (KV)
Hummel ------------------ Andělská Hora (KV)
Kirschner ----------------- Andělská Hora (KV)- Bílina
Lang ---------------------- Andělská Hora (KV)
Lorenz -------------------- Andělská Hora (KV)
Schöniger ---------------- Andělská Hora (KV
Schöttner ----------------- Andělská Hora (KV)
Seifert --------------------- Andělská Hora (KV
Vogl ------------------------ Andělská Hora (KV)
Wagner ------------------- Andělská Hora (KV)
Wächter ------------------- Andělská Hora (KV)
Zeidler --------------------- Andělská Hora (KV)
Stašsko
Albrecht ----------- Stachy
Bártík -------------- Stachy
Bartoš ------------- Masákova Lhota
Dušek -------------- Úbislav
Ertl ----------------- Stachy - Nicov
Frühauf ----------- Stachy, Zadov, Kvilda, Nicov, Zdíkov, Javorník, Popelná, Zuklín, Nezdice, Milov, Bohumilice, Čábuze atd.
Gabriel ----------- Stachy
Grabmüller -------- Stachy
Hadrava ---------- Masákova Lhota
Hakl ---------------- Stachy
Harvařík ----------- Brančov
Hass ---------------- Kašperské Hory
Churáň ------------ Churáňov
Janaud ----------- Hodonín (Stachy)
Jůna -------------- Stachy
Kopf -------------- Stachy
Kortus ------------- Stachy
Kraml ------------- Stachy
Kůs ---------------- Stachy
Marásek ---------- Brančov
Mistr --------------- Masákova Lhota
Motl ---------------- Stachy - Nicov
Pešl --------------- Stachy
Potužník ---------- Hodonín (Stachy)
Printz ------------ Stachy
Randák ----------- Masákova Lhota
Schwarz ---------- Stachy
Sova ------------- Zdíkov
Schwentzbier ---- Stachy
Strobl ------------- Stachy
Uhlíř /Tejml/ ----- Stachy
Vítovec /vulgo/ Šimek ----------- Masákova Lhota
Wadley/Vadlejch-- Úbislav
Weiss ------------- Stachy, Kvilda
Winter ------------- Stachy
Woldřich ---------- Stachy
Wolf ---------------- Stachy
Wozubal ---------- Žírec
Záhorka ---------- Stachy
Železný ----------- Zdíkov
Mělník; Praha
Balik --------------- Lochkov - Praha
Binor -------------- Mělník - Podolí
Dobrejruk ------- Mělník - Podolí
Dvorný ----------- Mělník - Borek
Gregor ----------- Tuchlovice
Honcbauer ------- Tuchlovice
Habák ------------ Mělník - Rousovice, Borek
Kempf ------------- Praha
Klein --------------- Mělník - Borek
Konvalinka ------ Mělník - Okrouhlík; Pšovka
Nerad ------------- Neveklov
Radonický -------- Lochkov - Praha
Skalník ------------ Mělník Vinice
Šach --------------- Zaječí (Neveklov)
Šulc --------------- Praha + Tuchlovice
Trautman --------- Mělník - Okrouhlík
Vetíšek ----------- Lochkov - Praha
Wasserman ------ Mělník - Podolí
Wopalsky -------- Praha
Záruba ---------- Mělník - Kly
Slovensko
Belány ------------ Pribovce (SVK)
Bjelko ------------ Rajec (SVK)
Davidisz -------- Rajec (SVK)
Dolňanski ----- Rajec (SVK)
Fraňo ------------ Rajec (SVK)
Hoferic ----------- Rajec (SVK)
Johanides ------- Rajec (SVK)
Kassjak ---------- Rajec (SVK)
Lassovszky------ Pribovce (SVK)
Matejka ---------- Rajec (SVK)
Mucha ------------ Rajec (SVK)
Petruška ---------- Rajec (SVK)
Rajeczky --------- Rajec (SVK)
Schiro ----------- Rajec (SVK)
Straňai ---------- Rajec (SVK)
Šulc ------------- Rajec (SVK)
Tomka ------------ Rajec (SVK)
Zatureczky ------ Záturčie (SVK)
Žilinčik ----------- Rajec (SVK)
Podkarpatská Rus
Kulja -------------- Zakarpatská Ukrajina
Jurkovič ---------- Zakarpatská Ukrajina
Chrudimsko předci mé manžellky
Adamec -------------- Skutíčko
Balek ----------------- Radčice
Baťa ------------------ Štěpánov
Beránek -------------- Radčice
Beranovský --------- Nové Město na Moravě
Bissek --------------- Svratka
Böhm, Pem ---------- Rychmburk
Brožek --------------- Dachov
Bureš ---------------- Humperky
Cikán ----------------- Skuteč
Čáp ----------- Oldřetice; Zbožnov
Člunek --------------- Oldřetice
Dachovský ---------- Dachov
Dostál ---------------- Leštinka
Drahodal ------------- Rosice
Drahoš --------------- Krouna; Česká Rybná
Ducháček ------------ Jeníkov
Fikejz ---------------- Žďárec, Morašice
Hábal ---------------- Hněvětice
Halda ---------------- Dolany
Hanák --------------- Sněžné
Hejduk --------------- Humperky
Herzán --------------- Křižánky
Homolka ------------- Jeníkov
Horálek -------------- Nové Město na Moravě
Hromádko ----------- Krouna
Hrouzek ----- Lhota u Skutče; Lažany
Hruška -------------- Lhota u Skutče
Hřebíček ------------- Skutíčko
Hubený ------------- Krouna
Chaloupka ---------- Oldřetice; Raná, Pokřikov
Chmelík -------------- Dědová
Jedlička -------------- Pokřikov
Jelínek --------------- Holetín
Jetmar --------------- Cerekvice nad Loučnou
Jirmásek ------------ Oldříš
Jonáš ---------------- Skuteč
Kalvoda -------------- Švihov
Kaplan --------------- Raná, Hamry
Kladenský ----------- Oldřetice
Klouda --------------- Herálec
Konečný -------------- Rychmburk
Kopecký ------------- Bošov
Kosař ---------------- Žďárec
Kozák ---------------- Malinné
Kríl ------------------- Kutřín
Kraulík -------------- Lhota u Skutče; Sedliště
Krčil ------------------ Hněvětice
Krupka -------------- Krupkův Mlejn - Skuteč
Kunc/Kunz/---------- Moravský Herálec
Kusý ----------------- Žďárec
Kyncl ---------------- Krouna
Laub ---------------- Oldříš ?
Lyduška ---------- ?
Maděra -------------- Svratka
Malina --------------- Holetín
Melezník ------------ Pokřikov
Melichar -------------- Račice
Miška ---------------- Chlumětín
Modráček ------------ Vrbětice
Moučka -------------- Oldříš
Musil ----------------- Herálec; Hyvel
Netollický ---- Radčice
Nosál ----------------- Pokřikov
Novák ---------------- Krouna
Novotný ------------- Malinné; Oflenda
Ondráček ------------ Mrákotín
Oplištil --------------- Dolní Holetín
Paďour --------------- Hrušová
Polanský ----- Moravský Herálec, Křižánky
Pešava --------------- Jeníkov
Pešek ----------------- Rybná
Pokorný --------------- Krouna
Pondělíček ----------- Zbožnov
Pospíšil --------------- Vojtěchov; Raná; Radim
Pražan ---------------- Kameničky
Profous ------- Mrákotín; Strkov
Rejda ----------------- Štěpánov
Rybenský ------------ Žďárec; Holetín
Ryšavý --------------- Mrákotín
Řebíček -------------- Pokřikov
Řehák Řeháček ----- Oldřetice
Řezníček ----- Radčice; Havlovice; Vrbatův Kostelec
Sedlák --------------- Holetín
Sejkora -------------- Švihov
Schmelta ------------ Radčice
Schtulík -------------- Lhota u Skutče
Srna ------------------ Čekov
Staněk --------------- Raná Hyvel
Svoboda ------------- Moravský Herálec, Svratka
Syč ------------------- Hrušová
Ševc ------------------ Svratka
Šír -------------------- Herálec
Štěpánek ------------ Radčice
Talácko -------------- Radčice
Tkadlec -------------- Zbožnov
Tomášek ------------- Žďárec
Tovar ---------------- Nové Město na Moravě
Tuček ---------------- Raná
Uchytil --------------- Raná
Václavka ------------- Vojtěchov
Vančura -------------- Raná
Velinský ------------- Vrbětice
Veselý --------------- Křižánky
Vlach ---------------- Bělá
Vodička ------------- Rybná
Vohradník ----------- Vrbatův Kostelec
Vojta --------- Oldřetice; Raná
Voldán --------------- Hlinsko
Voral ----------------- Lešany
Vrabec --------------- Skutíčko
Vrtáček -------------- Skuteč
Vtípil ---------- Radčice, Humperky
Záplata --------------- Vrbatův Kostelec
Zdražil --------------- Mrákotín
Žampach ------------- Oflenda
Žemlička ------------- Stkov
Volyňsko
Hálka--------------- Kilikijev
Raďuk /Radjuk/--- Kilikijev
Dulevič ------------ Korev okr. Rovno
Reďko ------------- Korec okr. Rovno
Svoboda ---------- Korec okr. Rovno
Pospíšil ------------ Korec okr. Rovno
tučně psaná příjmení mne zajímají více
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Naposledy upravil
pavelhauf dne pát led 14, 2022 17:45, celkově upraveno 35