Huňatovi

Zde je prostor pro zapsání příjmení, která se vyskytují ve vašich rodokmenech. Pro nově nalezená příjmení upravte, prosím, původní záznam.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

Huňatovi

Příspěvekod Hunatova » sob úno 21, 2009 22:25

Hledám předky rodu Huňatů.Nedávno jsem dostala do ruky kroniku města Huleč na Volyni,odkud moji předkové přišli.Píše se tam o rodech a odkud pocházely,ale jméno Huňat je poze jako obyvatel obce.Zajímalo by mě,jestli ještě někde jsou nějací Huňatové
Hunatova
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob úno 21, 2009 1:50
Bydliště: Přílepy

Příspěvekod Pavel Hrneček » ned úno 22, 2009 9:43

Taky dělám Volyň, je to ale fakt fuška. Mám několik knih, hlavně Huleč Česká, Podcurkov a Zalesí. Jména Šedivý, Dvořák, Bohuslav a Kříž. Nějaké materiály mi poslal Tomáš Stodola - tstodola[a]volny.cz, zkuste ho oslovit. Má nějaké seznamy vystěhovalců.
Uživatelský avatar
Pavel Hrneček
 
Příspěvky: 180
Registrován: pon zář 11, 2006 19:12
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Re: Huňatovi

Příspěvekod namor » ned úno 22, 2009 17:33

Hunatova píše:Hledám předky rodu Huňatů.Nedávno jsem dostala do ruky kroniku města Huleč na Volyni,odkud moji předkové přišli.Píše se tam o rodech a odkud pocházely,ale jméno Huňat je poze jako obyvatel obce.Zajímalo by mě,jestli ještě někde jsou nějací Huňatové


Vzhledem k tomu, že Vy jste z Přílep, tak bych věděl ještě o dvou.

http://seznam.1188.cz/?forceUTF8=%E2%98 ... &x=49&y=17

a tady je jich ještě devět.

http://seznam.1188.cz/?q=hu%C5%88%C3%A1t&x=20&y=18

A pak že nerostou :lol:
Uživatelský avatar
namor
 
Příspěvky: 517
Registrován: sob srp 12, 2006 17:33
Bydliště: Praha


Zpět na Příjmení v rodokmenech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků