Rodokmen Lencz, Rodinger, Kros, Koláčný a Felix

Zde je prostor pro zapsání příjmení, která se vyskytují ve vašich rodokmenech. Pro nově nalezená příjmení upravte, prosím, původní záznam.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

Rodokmen Lencz, Rodinger, Kros, Koláčný a Felix

Příspěvekod tatana_len » ned led 07, 2024 1:41

Moje rodina je produktem střední Evropy a obsahuje příjmení z Moravy (matka), Slovenska a Maďarska(otec). V rodokmenu mám cca 4500 osob a linie všech nejbližších příbuzných, rodiče, sourozence táty, setřenice a , děti a jejich partnery, vnuky, atd.Mám otcovské i mateřské linie s různým úspěchem až kam se mi povedlo dohledat. NestaRŠÍ zápis (dopočet narození 1605 - Adam kros, kovář z Oslavan) ..
Lencz Krátke Kesy, Marcelová, Nitra, Stará Turá, Jelšovce, Sk
Lencz , Sopron, Besfa, Vashosszúfalu, Vas,Hu
Tóth, Keczöl, Sopron, Hu, Nové zámky, Sk
Koroknai, Ják, Vas, Dozmat, Vas, Nagy See, Bucsu, Hu
Kóó, Nagy See, Vas, Hu
Kiritsi, Vép, Vas, Hu
Vörös, Vép, Vas, Hu
Felix, Nitra, Hlohovec, sK
Bernáth, Nitra, hLOHOVEC, sK
Michel, Nitra Slovensko, Caroly Michel, někde Česko kolem 1802???
Vavrik, Nitra, Sk
Hornyanzsky, Nitra, Sk
Rodinger, Rybníky, Rosice u Brna,Cz Vídeň At
Svoboda, Vedrovice, Rakšice, Cz
Koláčný, Vlkov, Omice, Střelice, Rosice, Rapotice Cz
Kros, Oslavany, Řeznovice, Rapotice, Jakubov, Cz
Šedrla Rakšice, Dobelice, Lesonice,Cz
To je základ mých předků především v mužských liniích a některých ženských liniích. Budu vkládat další příjmení postupně pro mého exmanžela, mé děti a vnuky.
tatana_len
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 04, 2024 18:13
Oblast pátrání: MZA Brno, Opavský zemský archív, Maďarsko, (Vas, Sopron), padlí v 1. sv. válce 18th honvéd infantry regiment Sopron, Slovensko, Polsko okrajově
Rodokmen online: Mám rodokmen na Myheritage, momentálně neaktiivní

Zpět na Příjmení v rodokmenech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků