Jižní Morava, Vysočina, východní/střední/jižní Čechy, Praha
Napsal: pát kvě 27, 2022 19:28
JIŽNÍ MORAVA
Babice nad Svitavou:
Blažík
Bílovice nad Svitavou:
Petlach
Březina:
Blažík
Hamerník
Bukovina a Bukovinka:
Opletal
Přikrivač
Habrůvka:
Hloušek
Kartus
Pokorný
Sámek/Samek
Slaný
Sukovitý
Hostěnice:
Nezval
Jedovnice:
Koudelka
Kanice:
Beneš
Petlach
Kotvrdovice:
Hédl/Hedl/Hejdl
Krasová:
Hédl/Hedl/Hejdl
Křtiny:
Farlík
Zrotál
Molenburk (část obce Vysočany:)
Kupka
Pernica
Niva (dříve Hartmanice):
Boháč
Bouda
Bureš
Čížek
Hrubý
Koukal
Soldán
Synek
Vičar
Ochoz u Brna (včetně přičleněné vsi Obce):
Baka
Doležel
Hloušek
Matuška
Petlach
Polák
Sapák
Škrob
Švehla
Ostrov u Macochy:
Němec/Niemetz
Otinoves:
Palatka
Vičar/Vyčar
Rozstání:
Jančík
Kocourek
Řícmanice:
Drahovzal
Havlásek
Král
Matl
Svoboda
Taranza
Senetářov:
Hédl
Matuška
VYSOČINA A VÝCHODNÍ ČECHY
Břevnice:
Koupil
Dolní Jablonná:
Klement
(Havlíčkova) Borová:
Kohout
Chlum u Hlinska:
Machovec
Kostelec nad Orlicí:
Keldrich
Krucemburk:
Fejtek
Kohout
Machovec
Zvolánek
Moravské Budějovice:
Hanus
Nové Syrovice:
Hanousek
Pohledští Dvořáci:
Schubert
Polná:
Klement
Přibyslav:
Bárta
Kohout
Kořínek
Šubrt
Sobíňov:
Šimáček
Zvolánek
STŘEDNÍ A JIŽNÍ ČECHY
Bohostice:
Křesina
Boješice:
Kopecký
Borotice:
Polák
Březové Hory:
Kala/Kalla
Dubenec u Příbrami:
Pos
Ureš
Holušice (Kozárovice):
Pelikán
Horní Hrachovice:
Sládek
Horní Nerestce:
Hanzlík
Vůjtěch
Horosedly:
Korecký
Hostouň:
Grossmann
Hutě pod Třemšínem:
Charvát
Šarše
Klučenice:
Křesina
Kozárovice:
Mrákota
Pelikán
Lány (Malšice):
Pospíchal
Milešov:
Hejra
Kotápiš
Křesina
Nerestce:
Nedvěd
Nesvačily (Rožmitál p. Třemšínem):
Dražan
Kala
Matějka
Ureš
Nové Dvory:
Beneš
Obecnice:
Míka
Ohrazenice (okres Příbram:)
Pos
Rydrych
Oslov:
Moravec
Petrovice u Rakovníka:
Polák
Příbram:
Moravec
Rakovice:
Bartoš
Moravec
Rožmitál pod Třemšínem:
Janoušek
Ureš
Řemíčov:
Brabec
Řeteč (Mirovice):
Jarolím
Žuček
Řisuty:
Polák
Sedlečko (u Bukovan):
Pelikán
Smetanova Lhota:
Moravec
Soutice:
Nedbal
Starosedlský Hrádek:
Kott/Kett
Tochovice:
Kett
Vysoká u Příbramě:
Fencl
Kett
Prelát
Zalužany:
Švejkar
Zbenice:
Žuček
Zlonice:
Schubert
Zruč nad Sázavou:
Štědrý
PRAHA
Fischer
Grossmann
Babice nad Svitavou:
Blažík
Bílovice nad Svitavou:
Petlach
Březina:
Blažík
Hamerník
Bukovina a Bukovinka:
Opletal
Přikrivač
Habrůvka:
Hloušek
Kartus
Pokorný
Sámek/Samek
Slaný
Sukovitý
Hostěnice:
Nezval
Jedovnice:
Koudelka
Kanice:
Beneš
Petlach
Kotvrdovice:
Hédl/Hedl/Hejdl
Krasová:
Hédl/Hedl/Hejdl
Křtiny:
Farlík
Zrotál
Molenburk (část obce Vysočany:)
Kupka
Pernica
Niva (dříve Hartmanice):
Boháč
Bouda
Bureš
Čížek
Hrubý
Koukal
Soldán
Synek
Vičar
Ochoz u Brna (včetně přičleněné vsi Obce):
Baka
Doležel
Hloušek
Matuška
Petlach
Polák
Sapák
Škrob
Švehla
Ostrov u Macochy:
Němec/Niemetz
Otinoves:
Palatka
Vičar/Vyčar
Rozstání:
Jančík
Kocourek
Řícmanice:
Drahovzal
Havlásek
Král
Matl
Svoboda
Taranza
Senetářov:
Hédl
Matuška
VYSOČINA A VÝCHODNÍ ČECHY
Břevnice:
Koupil
Dolní Jablonná:
Klement
(Havlíčkova) Borová:
Kohout
Chlum u Hlinska:
Machovec
Kostelec nad Orlicí:
Keldrich
Krucemburk:
Fejtek
Kohout
Machovec
Zvolánek
Moravské Budějovice:
Hanus
Nové Syrovice:
Hanousek
Pohledští Dvořáci:
Schubert
Polná:
Klement
Přibyslav:
Bárta
Kohout
Kořínek
Šubrt
Sobíňov:
Šimáček
Zvolánek
STŘEDNÍ A JIŽNÍ ČECHY
Bohostice:
Křesina
Boješice:
Kopecký
Borotice:
Polák
Březové Hory:
Kala/Kalla
Dubenec u Příbrami:
Pos
Ureš
Holušice (Kozárovice):
Pelikán
Horní Hrachovice:
Sládek
Horní Nerestce:
Hanzlík
Vůjtěch
Horosedly:
Korecký
Hostouň:
Grossmann
Hutě pod Třemšínem:
Charvát
Šarše
Klučenice:
Křesina
Kozárovice:
Mrákota
Pelikán
Lány (Malšice):
Pospíchal
Milešov:
Hejra
Kotápiš
Křesina
Nerestce:
Nedvěd
Nesvačily (Rožmitál p. Třemšínem):
Dražan
Kala
Matějka
Ureš
Nové Dvory:
Beneš
Obecnice:
Míka
Ohrazenice (okres Příbram:)
Pos
Rydrych
Oslov:
Moravec
Petrovice u Rakovníka:
Polák
Příbram:
Moravec
Rakovice:
Bartoš
Moravec
Rožmitál pod Třemšínem:
Janoušek
Ureš
Řemíčov:
Brabec
Řeteč (Mirovice):
Jarolím
Žuček
Řisuty:
Polák
Sedlečko (u Bukovan):
Pelikán
Smetanova Lhota:
Moravec
Soutice:
Nedbal
Starosedlský Hrádek:
Kott/Kett
Tochovice:
Kett
Vysoká u Příbramě:
Fencl
Kett
Prelát
Zalužany:
Švejkar
Zbenice:
Žuček
Zlonice:
Schubert
Zruč nad Sázavou:
Štědrý
PRAHA
Fischer
Grossmann