jméno Chwala (Chvála) z Byšic

Zde je prostor pro zapsání příjmení, která se vyskytují ve vašich rodokmenech. Pro nově nalezená příjmení upravte, prosím, původní záznam.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

jméno Chwala (Chvála) z Byšic

Příspěvekod ja.hla » čtv bře 15, 2018 14:33

Hledám předky Mathiase Chwaly z Byšic č. 47 po oddavkách s Catharinou, vdovou po Joannu Turinkovi dne 27.2.1775 Byšice 46. Otec Mathiase je Wenceslaum Chwala. V r. 1775 byl již Wenceslaum Chvala po smrti. Mathias zemřel r. 23.10.1808 ve věku 75 let. Narození Mathiase ani sňatek rodičů se mi nedaří najít.
Potomek Mathiase Wenzel, nar. 12. 3. 1779 zemřel 28. 11. 1841 v Byšicích 99 ve věku 62 let.
Pokud, prosím, máte někdo nějaké informace k tomuto rodu, dejte mi vědět.
Děkuji Jana Hlavínová
ja.hla
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob čer 07, 2014 16:14
Oblast pátrání: Týniště nad Orlicí, Nekoř, západní Volyň

Re: jméno Chwala (Chvála) z Byšic

Příspěvekod Zora » čtv bře 15, 2018 14:47

Dobrý den, pomůže, pokud vložíte odkazy na poslední matriční záznamy.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části


Zpět na Příjmení v rodokmenech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků