Příjmení Vajtr a Cajska

Zde je prostor pro zapsání příjmení, která se vyskytují ve vašich rodokmenech. Pro nově nalezená příjmení upravte, prosím, původní záznam.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

Příjmení Vajtr a Cajska

Příspěvekod Svatka » úte kvě 12, 2015 8:23

Hledám příjmení Vajtr, Jirásek, Nerad, Pokorný - Praha a Sedlčansko
Cajska, Vaníček - Pardubicko,
Dvořák, Rössner - severní Čechy,
Ouřada, Szabo (Szabó) - střední Čechy a Praha
Svatka
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon kvě 11, 2015 12:31
Oblast pátrání: Praha, Sedlčansko, Městec Králové, Pardubicko,

Re: Příjmení Vajtr a Cajska

Příspěvekod Jiří Duchek » stř led 17, 2018 13:51

Dobrý den, objevil jsem Váš příspěvek z r.2015 a hlásím se k příjmení Nerad z Prahy (Spálená ul): Karel N. (1819) a Theresia N. (1814), jejich děti Theresia (1841), Maria (1845), Karl Otto (1849) a Augusta (1854). V závorkách jsou uvedeny roky narození).
Jiří Duchek
 
Příspěvky: 38
Registrován: čtv čer 12, 2014 7:57

Re: Příjmení Vajtr a Cajska

Příspěvekod Svatka » stř led 17, 2018 14:43

Děkuji! Musím hledat dále já. Moje prababička byla Antonie Neradová *1885 v Šebáňovicích u Neveklova. O rodičích zatím nic nevím, jen o sourozencích.
Svatka
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon kvě 11, 2015 12:31
Oblast pátrání: Praha, Sedlčansko, Městec Králové, Pardubicko,

Re: Příjmení Vajtr a Cajska

Příspěvekod AlenaMartínková » stř lis 07, 2018 1:44

Vážený pane, jsem tu nová, ale znala jsem manžele Františka a Dášu Vajtrovi, měli dvě děti, Dášu a Petra, oba manželé již zemřeli, bydleli Praha, Čechova asi 13. paní Dagmar se narodila 2.12.1942, zemřela 5.11.2010, hrob nemá, její manžel zemřel cca 1998/2000. mám číslo tlf na jejich syna, dcera Dagmar měla dceru Lenku Vajtrovou za svobodna, kontaktu se vyhýbá. Její maminka měla prodejnu náhradních dílů na trabanty a žiguli na P3 Biskupcova 1719/42. zdraví AlenaMartínková z Lbc
AlenaMartínková
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob lis 03, 2018 23:16
Bydliště: Vojanova 141/9, 46010 Liberec 10
Oblast pátrání: Hranice-část Slavošova, Hodkov, Prostřední Ves, Zbraslavice, Věžníkov,Pacov (okr.Pelhřimov),
Rodokmen online: MyHeritage - Suchý family tree


Zpět na Příjmení v rodokmenech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků