LUKAŠOVSKÝ

Zde je prostor pro zapsání příjmení, která se vyskytují ve vašich rodokmenech. Pro nově nalezená příjmení upravte, prosím, původní záznam.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

LUKAŠOVSKÝ

Příspěvekod bednarova.zuzana93 » čtv črc 10, 2014 20:59

Velmi by mě zajímalo, jestli se někdo někdy při svém pátraní nesetkal se jménem Lukašovský. Toto příjmení není moc časté. Já pocházím z jižních Čech a pokud vím (a pokud pátrání na internetu a v matrikách nelže), tak je v našem kraji jedinou nositelkou tohoto jména moje babička. Uvítám jakékoliv informace.
Lukašovský (Jindřichohradecko - Jižná)
Brus (Jindřichohradecko - Březina)
Kotyza (Jindřichohradecko - Světce)
bednarova.zuzana93
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv črc 10, 2014 9:55
Oblast pátrání: Jindřichův Hradec, Deštná, Pluhův Žďár, Kardašova Řečice, Okrouhlá Radouň, Koustelní Radouň

Re: LUKAŠOVSKÝ

Příspěvekod Zora » čtv črc 10, 2014 21:38

http://www.myheritage.com/FP/genealogy- ... in=profile
správce J. Gruna, člen MyHeritage z České republiky.
Z.
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28990
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: LUKAŠOVSKÝ

Příspěvekod jgruna » ned zář 09, 2018 15:22

Dobrý den. Lukašovští (Bechyňsko) jsou předci mé manželky. Detaily na https://www.grunovi.cz
jgruna
 
Příspěvky: 23
Registrován: ned zář 09, 2018 14:36
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Grunovi: Skalice u Znojma, M. Krumlov, Rakšice, Jezeřany-Maršovice
Tonnerovi: Sušice, Písek, Praha
Kubištovi, Drábkovi: Novobydžovsko

Re: LUKAŠOVSKÝ

Příspěvekod Zora » ned zář 09, 2018 16:13

kolegyně sem nechodí,

Registrován: čtv črc 10, 2014 10:55
Poslední návštěva: čtv črc 10, 2014 22:08
Celkem příspěvků: 1

pošlete jí mail. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28990
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části


Zpět na Příjmení v rodokmenech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků