Hledají se NEORALOVI (NEWORALOVI) - Bohuslavice, Dubicko ...

Zde je prostor pro zapsání příjmení, která se vyskytují ve vašich rodokmenech. Pro nově nalezená příjmení upravte, prosím, původní záznam.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

Hledají se NEORALOVI (NEWORALOVI) - Bohuslavice, Dubicko ...

Příspěvekod MartinaN » čtv dub 17, 2014 12:59

Dobrý den,
hledám jakoukoli zmínku o příjmení Neoral/Neworal, ti moji pocházejí z oblasti Bohuslavic a Dubicka, ale nebude vadit když případní "vaši Neoralovi" budou i z jiné části republiky ...

MartinaN
MartinaN
 
Příspěvky: 108
Registrován: stř úno 05, 2014 23:55

Re: Hledají se NEORALOVI (NEWORALOVI) - Bohuslavice, Dubicko

Příspěvekod petralex » pát lis 20, 2015 1:20

Dobrý večer,

ve svém rodokmenu mám Řehoře Nevorala (Neworala) z Jedovnice. Je to můj "4xpradědeček" :-)

Pospíšilová
petralex
 
Příspěvky: 35
Registrován: čtv kvě 29, 2014 19:42
Bydliště: Havířov
Oblast pátrání: Havířov, Třanovice, Komorní Lhotka, Horní Lomná, Horni Bludovice, Solca, Stonava, Letonice, Bučovice, Vicemilice, Turzovka, Trenčín, Morávka

Re: Hledají se NEORALOVI (NEWORALOVI) - Bohuslavice, Dubicko

Příspěvekod Wojta 2 » pát led 01, 2021 9:35

Ahoj Martino, zřejmě postrádáš svého Pra, pra .... Bonifáce Neorala..... ? Oženil se - MZA Brno, matrika 11577/14- do Huštěnovic na Uherskohradišťsku s Eleonórou Bajajovou /Bajajovi mám rozpracovány, pocházejí z Kněžpole/ a po založení rodiny, dle ústního podání svého syna, vycestoval za prací do USA / cca po 1910, kdy je uveden ve sčítacích operátech, jako majitel domu čp. 42 -imigrační oddělení na Ellis Island neuvádí o příjezdu nic/ ,ví se, že zemřel, neznámo kde, neznámo jak.
Rod v Huštěnovicích pokračuje, kontakt mohu předat. Hodně úspěchů v bádání i v životě, přeje Wojta 2.
Wojta 2
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát led 01, 2021 9:02
Oblast pátrání: Zlín
Rodokmen online: MyHeritage Vojtěch@seznam.cz


Zpět na Příjmení v rodokmenech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků