Příjmení Carvan,Kroupa,Míšek,Kaschta,Logner,Mrázek,Hrádek

Zde je prostor pro zapsání příjmení, která se vyskytují ve vašich rodokmenech. Pro nově nalezená příjmení upravte, prosím, původní záznam.
Pravidla fóra
Prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. do sekce Příjmení v rodokmenech patří seznam příjmení, která se vyskytují ve vašem rodokmenu a hledáte "spřízněnou duši", která je má v rodokmenu také.
Např:
V rodokmenu mám:
Novák (Opava)
Novotný (Novojičínsko)
Nový (Ostrava a okolí)


2. do sekce Hledá se patří váš dotaz ohledně pátrání po konkrétním člověku nebo všeobecně o příjmení, které se vám nedaří najít a doufáte, že někdo jiný bude vědět.
Např:
Hledám Františku Novákovou narozenou v Praze 1854
nebo
Hledám Novotných a Nových z okolí Písku

3. sekce Původ příjmení, příjmení podobná se zabývá jazykovým, a nikoli místním, původem příjmení.

Díky za pochopení, ulehčíte tím hledání sobě i ostatním
(Při opakovaném vložení příspěvku do nesprávné sekce může být váš příspěvek smazán.)

Děkuji tímto: zrnkapísku

Příjmení Carvan,Kroupa,Míšek,Kaschta,Logner,Mrázek,Hrádek

Příspěvekod Jnka » pon črc 27, 2009 20:26

Hledám příjmení svých předků podle lokalit:Carvan-Tihava,Kotopeky,Záluží u Hořovic,Kroupa-Načeradec, Daměnice,Rokycany,Počernice,Míšek-Bohosudov,Teplice,Peklovský dvůr,Oujezd(Klatovy),Kaschta-Lovosicko Žim u Teplic,,Logner-Zubří,Vígantice,
Hrádek-Benešov u Prahy, Vlašimská ul,,Mrázek-Průhonice,Jesenice,okr.Příbram,Nedrahovice
Naposledy upravil Jnka dne pon srp 08, 2011 14:39, celkově upraveno 1
Jnka
 
Příspěvky: 41
Registrován: pon črc 13, 2009 14:54
Bydliště: Litoměřice

Příspěvekod kalvera » čtv srp 27, 2009 21:09

Zdravím, nemají tvoji Míškové kořeny v Jižních Čechách.
Kalousová
kalvera
 
Příspěvky: 77
Registrován: sob srp 08, 2009 20:41

Příspěvekod WB » sob srp 29, 2009 14:02

Tak u mě se okrajově vyskytuje ve Viganticích Michal Logner narozen v Zubří, chvilku zde i žije, žení se a ma dceru okolo roku 1885, jestli mate zajem o výměnu více informací napište mi SZ nebo emal vbaros(at)seznam.cz.
WB
 
Příspěvky: 56
Registrován: úte dub 22, 2008 20:49

Re: Příjmení Carvan,Kroupa,Míšek,Kaschta,Logner,Mrázek,Hráde

Příspěvekod hausers » pon říj 29, 2012 21:13

Jnka píše:Hledám příjmení svých předků podle lokalit:Carvan-Tihava,Kotopeky,Záluží u Hořovic,Kroupa-Načeradec, Daměnice,Rokycany,Počernice,Míšek-Bohosudov,Teplice,Peklovský dvůr,Oujezd(Klatovy),Kaschta-Lovosicko Žim u Teplic,,Logner-Zubří,Vígantice,
Hrádek-Benešov u Prahy, Vlašimská ul,,Mrázek-Průhonice,Jesenice,okr.Příbram,Nedrahovice

Dobrý den,
našel jsem zápis z matriky zemřelých 1845 - 1860 Buštěhrad
Anna Míšek, naroz. v Hřebči č. 31, dcera nemanželská LidmilyMíšek, nádenice z Peklovského dvora teď provdané Lapka z Buckova č. 157, okr. Ounošť . Věk 4 roky a 9 měs.
Snad Vám to nějak pomůže v dalším hledání
hausers
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon říj 29, 2012 20:58


Zpět na Příjmení v rodokmenech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků