Matrika 12612 (1632–1685)
- Újezd – 1653 – Václav Štrof, syn Matěj a Eliška
- Lipová – 1659 – Eliška Syrovčík (?), dcera Jiří a Magdalena
- Kroměříž – 1661 – Anna Měchora, dcera Šrancl (?) a Zuzana
- Kunovice – 1662 – Pavel Jurečka, syn Martin a Zuzana
- Záhoří – 1664 – Matěj Křidla, syn Jan a Lucie
- Bošovice – 1665 – Dorota Kamenický, dcera Řehoř a Kateřina
- Kunovice – 1665 – Václav Jurečka, syn Martin a Zuzana
- Želeč – 1666 – Jakub Bubeník, syn Václav Kateřina
- Zlín – 1667 – Markéta Babík, dcera Václav a Dorota
- Újezd – 1672 – Marie Hruška, dcera neznámý a Anna
- Německé Prusy – 1674 – Jan Dohnal, syn Tomáš a Kateřina
- Napajedla – 1675 – Šimon z Napajedel, syn neznámý a Kateřina
- Vyškov – 1679 – Jan neznámý, syn neznámý a Žofie
- od Žďáru – 1681 – Václav Pavlovský, syn Jakub (hofer) a Eva
- Drysice – 1681 – Martin Adamovský, syn Jan a Marie
- Haňovice – 1661 – Zuzana, dcera Havel (?) a (?)
- Němčice – 1685 – Matouš, syn Růžena Frantová
- Medlovice (Nenakonice) – 1671 – Ondřej Bobarka (?), syn Stanislav a Anna
Matrika 12613 (1686–1708)
- Soběchleby – 1687 – Vavřinec Václavík, syn neznámý a Marie
- Budín – 1687 – Anna Marie turkyně (?), syn neznámý a neuvedeno
- Sedmihradsko – 1688 – Josef Zigmonty (?), syn Jakub a Marie
- Vídeň – 1688 – Marie Polyxena Ryngl, dcera Johannes a Dorota Johana
- Málkovice – 1689 – Jakub Klváč, syn Matouš a Magdalena
- Drnovice – 1689 – Marie Zámečník (?), syn (údajně) Šimon Krejčí z Vyškova a Marie
- Výšovice – 1689 – Kateřina Šplouchal, syn Martin a Marie
- Pustiměř – 1690 – Šebestián Zapletalík, syn Jan a Magdalena
- Jaroměřice – 1690 – Hanz Jergl? Bečal, syn Jakub (voják) a Alžběta
- Želeč – 1690 – Jan Kvasnička, syn Ondřej a Kateřina
- Želeč – 1690 – Jan Švec, syn Jiří a Anna
- Želeč – 1690 – Jan Chromý, syn Václav a Dorota
- cizí od Břeclavi? – 1690 – František Jakub Charvát, syn Jan (cikán) a Kateřina
- Vyškov – 1690 – Marta žebrákyně, dcera nějaký žebrák a Alžběta
- z Čech – 1691 – Alžběta Čech (?), dcera neznámý a Kateřina
- Buchlov – 1692 – Jan Josef Jáchym Buchlovský, syn neznámý a Dorota
- Bedihošť – 1692 – Jakub Hruda, syn Jiří a Marie
- Drahanovice (?) – 1692 – Norbert … Raitheršturm, syn Karel (purkrabí) a Ludmila
- Těšice – 1693 – Ondřej Masař, syn Matěj a Růžena
- Chrlice – 1695 – Barbora, dcera neznámý a Alžběta
- Vyškov – 1695 – Kateřina, dcera neznámý a Marie
- Pozořice – 1695 – Kateřina, dcera písař otce matky a Růžena
- Němčany – 1698 – Kateřina, dcera neznámý a Anna
- Prostějov – 1699 – Marie, dcera neznámý Anna
- Drásov – 1700 – Jakub Sedlák, syn Pavel a Uršula
- Vyškov – 1701 – Anna, dcera neznámý a Dorota
- Herotice – 1702 – Karel Jakubče, syn Jan a Anna
- Švábenice – 1703 – František Ignác Fiala, syn Karel a Kateřina
- Dřínov (?) – 1703 – Marie Pak, Matouš a Anna
- Drysice – 1705 – Matěj Hrnčíř, syn František a Magdalena
- Drysice – 1707 – Matouš Pivoda,syn Jiří a Marie
- Drysice – 1707 – Václav Pivoda, syn Jiří a Marie