Příspěvky odregistrovaných uživatelů

Zde budu informovat o novinkách na fóru. A vy prosím, případně, že budete mít nějaký tip, jak fórum zlepšit, napište! Děkuji

Příspěvky odregistrovaných uživatelů

Příspěvekod JosefJ. » ned lis 08, 2020 17:39

Nedávno se odregistrovala z fóra uživatelka s množstvím společných oblastí pátrání, která mi odpověděla na mnoho dotazů a plno jejíž dalších příspěvků mi bylo užitečných.
Chtěl jsem se zeptat, jestli jsou její příspěvky nenávratně smazány, nebo jen skryty, a jestli fórum prostě funguje tak, že při odregistraci kohokoli jeho příspěvky zmizí, nebo zda byly odstraněny záměrně,
JosefJ.
 
Příspěvky: 2169
Registrován: pát led 19, 2018 20:52
Oblast pátrání: Střední a dolní Povltaví, Polabí, Podkrkonoší a Sudety od Děčínska po Krnovsko (resp. celé severovýchodní Čechy, Kladsko, Nisko, Svídnicko), české báňské oblasti (Příbramsko, Brdy, Rokycansko, Plzeňsko, Vožicko, Kladensko), Netolicko, Halič; Ždánický les

Re: Příspěvky odregistrovaných uživatelů

Příspěvekod Zora » ned lis 08, 2020 17:44

O komplexní zrušení registrace na genealogickém fóru požádala sama kolegyně a to včetně - v souladu s GDPR - úplného výmazu všech osobních dat i všech dat, která kdy do systému genealogického fóra vložila (příspěvky, soukromé zprávy).
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28990
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Příspěvky odregistrovaných uživatelů

Příspěvekod greghouse » ned lis 08, 2020 17:59

Jsou vymazány i všechny citace?
Převodník starých odkazů Acta Publica - pro převod starých odkazů jednotlivě, hromadně i v souborech.
Uživatelský avatar
greghouse
 
Příspěvky: 483
Registrován: stř pro 26, 2018 1:04
Oblast pátrání: Tukleky a okolí (okres Písek), Telč, Dačice a okolí, Derfle a okolní obce

Re: Příspěvky odregistrovaných uživatelů

Příspěvekod Zora » ned lis 08, 2020 18:00

Vzhledem k tomu, že moderátoři v požadovaném směru nemají žádná oprávnění, prováděl vše Taby. Jak a co kde mazal, nevím.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28990
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Příspěvky odregistrovaných uživatelů

Příspěvekod greghouse » ned lis 08, 2020 18:09

Po krátkém vyhledávání se zdá, že ne. Z toho mi vyplývá, že bude do budoucna lepší si podstatné věci v odpovědích citovat a ideálně u toho i smazat odkaz na ID uživatele, pokud tam je.
Převodník starých odkazů Acta Publica - pro převod starých odkazů jednotlivě, hromadně i v souborech.
Uživatelský avatar
greghouse
 
Příspěvky: 483
Registrován: stř pro 26, 2018 1:04
Oblast pátrání: Tukleky a okolí (okres Písek), Telč, Dačice a okolí, Derfle a okolní obce

Re: Příspěvky odregistrovaných uživatelů

Příspěvekod zburget » ned lis 08, 2020 18:57

Podle toho, co jsem zjistil (a snažil jsem se zjistit co nejvíc) jsou smazány všechny příspěvky a všechny SZ, které měl smazyný uživatel ve svém profilu (tedy ve svých odeslaných a ve svých přijatých). Nicméně se smazáním jeho účtu už by stejně nebylo jak se k nim dostat.
Zůstanou všechny SZ, které někomu poslal u svých příjemců, protože taková zpráva je už soušástí soukromé korespondence příjemce. Jen je u nich jako odesílatel zaspán Anonymous a je tam poznámka, že: "Tato zpráva byla zaslána uživatelem, který už není registrován."
Citace logicky zůstávají, protože jsou součástí příspěvků jiných autorů. To, co je zapsáno v příspěvku, kterýá napíšu, je dáno kódem toho mého příspěvku. Klidně tam můžu napsat, že cituji vás a přitom tam napsat jakoukoli pitomost.
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12523
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: Příspěvky odregistrovaných uživatelů

Příspěvekod zburget » ned lis 08, 2020 18:59

Ad citace - koukněte třeba sem: viewtopic.php?f=15&t=52395&start=45
Jsou tam citace Moniky, jejíž příspěvky i profil byly smazány.
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12523
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko


Zpět na Novinky a tipy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků