Sledování

Zde budu informovat o novinkách na fóru. A vy prosím, případně, že budete mít nějaký tip, jak fórum zlepšit, napište! Děkuji

Sledování

Příspěvekod salus » pon dub 08, 2019 15:45

Měl bych dotaz, který se týká sledování témat.
Dám příklad: Jednorázově reaguji na příspěvek "ABC" od úplně jiného člena fóra "X", tímto bych to považoval za uzavřenou věc. Jenže jakmile později na původní příspěvek "ABC" od člena "X" zareaguje jiný člen třeba "Y", dostanu e-mail, že sleduji téma "ABC" a že přišla nová reakce.
Nějak se mě nepodařilo nalézt v uživatelském panelu, jestli toto automatické označování pro sledování témat lze nějak změnit. Na jiných fórech se příslušné téma, které chci sledovat musím předem ručně označit. Tady naopak musím ručně zrušit sledování téma, které se mě automaticky zařadilo do sledování a na které jsem reagoval pouze jednorázově.
Doufám, že jsem se vyjádřil srozumitelně. Děkuji za odpověď.
Uživatelský avatar
salus
 
Příspěvky: 176
Registrován: sob bře 23, 2013 15:23
Bydliště: Chrudimsko
Oblast pátrání: Pardubicko (Choteč, Rokytno, Sezemice, Lány u Dašic, Chvojenec, Vysoké Chvojno...) Chrudimsko (Chrudim, Presy, Slatiňany, Trpišov...), Kolín a okolí, Benešovice u Přelouče, Havlíčkův (Německý) Brod a okolí, Benátky nad Jizerou.

Re: Sledování

Příspěvekod Zora » pon dub 08, 2019 15:55

Uživatelský panel, zde sledování

Pokud označíte téma jako sledované, bude vám na e-mail chodit upozornění o novém příspěvku. Toto můžete zrušit kliknutím na Nesledovat téma


Zkuste se podívat jak máte všeobecně nastaveno...

Z.
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29108
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Sledování

Příspěvekod salus » pon dub 08, 2019 16:17

Co myslíte tím jak mám všeobecně nastaveno? Ptám se proto, že téma si "ručně" neoznačím a přesto dostanu e-mailem upozornění, viz právě toto téma, na které jste odpověděla:

Dobrý den salus,
Obdrželi jste toto upozornění, protože sledujete téma "Sledování" na
GENEALOGIE. Toto téma zaznamenalo od vaší poslední návštěvy nový příspěvek.
Dokud toto téma nenavštívíte, neobdržíte o něm žádné další emaily.
Pokud chcete zobrazit nejnovější příspěvek, od doby vaší poslední návštěvy,
klikněte na následující odkaz:
viewtopic.php?f=35&t=47060&p=211141&e=211141
Pokud chcete zobrazit celé téma, použijte následující odkaz:
viewtopic.php?f=35&t=47060
Chcete-li zobrazit fórum, klikněte na následující odkaz:
viewforum.php?f=35
Pokud si již nepřejete sledovat toto téma, můžete sledování ukončit buď
kliknutím na "Ukončit sledování tohoto tématu" nacházející se ve spodní
části tématu, nebo kliknutím na následující odkaz:
viewtopic.php?uid=2671&f=35&t=47060&unwatch=topic
--
Díky a zdraví Dr. Taby


Jde mě právě o to zrušení automatického označování tématu pro sledování. Když ho budu chtít sledovat, tak bych si ho chtěl označit ručně!
Uživatelský avatar
salus
 
Příspěvky: 176
Registrován: sob bře 23, 2013 15:23
Bydliště: Chrudimsko
Oblast pátrání: Pardubicko (Choteč, Rokytno, Sezemice, Lány u Dašic, Chvojenec, Vysoké Chvojno...) Chrudimsko (Chrudim, Presy, Slatiňany, Trpišov...), Kolín a okolí, Benešovice u Přelouče, Havlíčkův (Německý) Brod a okolí, Benátky nad Jizerou.

Re: Sledování

Příspěvekod Zora » pon dub 08, 2019 16:31

viewforum.php?uid=1716&f=35&start=0
Novinky a tipy

Sledovat fórum

Nevím, jak problém vznikl, to asi ani nezjistím.
Odstranit by se měl ale dát tak, že v každé sekci - jednotlivém fóru zkontrolujete , zda nemáte nastaveno "sledovat fórum"

Nahoře v tomto příspěvku jsem zkopírovala svoje záhlaví fóra - sekce Novinky a tipy, pod tím mám možnost "Sledovat fórum" (nesleduji)

Podívejte se, zda nemáte nastaveno, přednastaveno sledování,k pak by se Vám měla objevit možnost - ukončit sledování tohoto fóra.

Takhle pak vypadá fórum sekce Novinky a tipy, pokud jsem nastavila Sledovat, .... objevuje se možnost Ukončit sledováníé.
viewforum.php?uid=1716&f=35&start=0


Novinky a tipy
Ukončit sledování tohoto fóra

Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29108
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Sledování

Příspěvekod zburget » pon dub 08, 2019 17:41

Ještě by to mohlo být v Uživatelský panel -> Nastavení -> Odesílání příspěvků -> Vždy mne upozornit, přijde-li odpověď:

Mám nastaveno na Ne - aby to nemělo vliv na všechny příspěvky, do kterých něco napíšete. Nezkoušel jsem.
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12578
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: Sledování

Příspěvekod salus » pon dub 08, 2019 18:49

Zkusím to, mám tam totiž nastaveno na "ano", ale jestli to nebude mít vliv i na témata, u kterých mám nastaveno že je chci sledovat, nevím.
Uživatelský avatar
salus
 
Příspěvky: 176
Registrován: sob bře 23, 2013 15:23
Bydliště: Chrudimsko
Oblast pátrání: Pardubicko (Choteč, Rokytno, Sezemice, Lány u Dašic, Chvojenec, Vysoké Chvojno...) Chrudimsko (Chrudim, Presy, Slatiňany, Trpišov...), Kolín a okolí, Benešovice u Přelouče, Havlíčkův (Německý) Brod a okolí, Benátky nad Jizerou.

Re: Sledování

Příspěvekod zburget » pon dub 08, 2019 19:20

Přinejhorším pak bude potřeba si každé téma, které chcete sledovat, ručně do sledování přidat.
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12578
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: Sledování

Příspěvekod Viola » stř dub 10, 2019 19:16

zburget píše:Ještě by to mohlo být v Uživatelský panel -> Nastavení -> Odesílání příspěvků -> Vždy mne upozornit, přijde-li odpověď:

Mám nastaveno na Ne - aby to nemělo vliv na všechny příspěvky, do kterých něco napíšete. Nezkoušel jsem.


Já tam mám "Ano" a mail mi chodí pouze u mnou založených příspěvků, což odpovídá tomu "Vždy mne upozornit, přijde-li odpověď".

Edit: Aha, tak ne. I u tohoto, ne mnou založeného příspěvku, se mi dole změnilo na "Ukončit sledování tohoto příspěvku".
Viola
Uživatelský avatar
Viola
 
Příspěvky: 639
Registrován: úte srp 26, 2014 11:08
Bydliště: Olomouc
Oblast pátrání: Jižní Čechy > Marčovice, Milíkovice; Plzeň; Jižní Morava > Čechy pod Kosířem; Severní Čechy > Železný Brod


Zpět na Novinky a tipy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků