Vymazání projektu z My Heritage Family Tree Builder

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Vymazání projektu z My Heritage Family Tree Builder

Příspěvekod BoBaK » čtv čer 22, 2023 10:29

V dobách, kdy jsem s pátráním po předcích asi před 12 lety nesměle začínal (bylo to na základě tzv. Ahnenpassu povinně pořízeného pro svatbu rodičů v r. 1944), jsem začal s projektem, který jsem po zjištění omylů a i mých chyb opustil a založil nový, pochopitelně s novým názvem, což jsem asi 3x zopakoval. Dnes pokračuji jen s jedním, ostatní vůbec nepoužívám a celá léta tedy ani nevkládám nová data. Přesto se mi poměrně často objeví v e-mailu žádost o potvrzení shody předků s nějakým kolegou (z celého světa) uvedeného v mých starých a nepoužívaných projektech v MH FTB. Pokoušel jsem se tyto staré projekty vymazat, ale neumím to. Jde to nějak? Nebo musím odstraňovat postupně jednotlivé osoby, což by bylo časově náročné, ale hlavně s pro mně nejistým konečným a požadovaným výsledkem, kterým je vymazání celého projektu?
Děkuji za rady. Omlouvám se současně za tuto neznalost, která se možná bude zdát genealogickým borcům úsměvná.

BoBaK
BoBaK
 
Příspěvky: 261
Registrován: ned kvě 27, 2018 16:46
Oblast pátrání: severní Morava a Slezsko, jižní a západní Čechy

Re: Vymazání projektu z My Heritage Family Tree Builder

Příspěvekod ozana » úte čer 27, 2023 19:58

https://www.myheritage.cz/help-center?a ... PzHtuP2Ipw

Na MyHeritage.cz Rodokmen, Spravovat rodokmeny, u vybraného rodokmenu dát Odstranit.
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5764
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 20 návštevníků