VYŘEŠENO ;Prosím o kontakt

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

VYŘEŠENO ;Prosím o kontakt

Příspěvekod hody.rk » stř led 13, 2021 12:05

Dobrý den,
Prosím o kontakt na pana Jakuba Hurycha (Hurychovi Web Site), správcem je Jakub Hurych, nebo o předání zprávy:
Dohledání našich společných předků
Dobrý den, jmenuji se Jaroslav HODOVAL. Sestavil jsem v programu MH rodokmen rodu HODOVAL (HODOVAL Jaroslav Web Site) a jsem členem Vašich stránek. Můj předek - Mariana Jelínková, roz. Dvořák (nar. 27.2.1848) byla sestrou Anny Hurychové, roz. Dvořák (N: 1828, Z: 8.8.1886), její syn František Hurych (N: 24.8.1856, Z: 25.5.1900) měl dceru Matildu ?? Hurych (N: 10..1887). Tato se stala řeholnicí a odcestovala do Austrálie. Přes MH se mi přihlásili její příbuzní. V této fázi si nejsem jist, zda se jedná o stejnou osobu (Matildu), nebo je to záměna.
Neznáte historii, případně jak to je po pravdě.
Žel placenou verzi MyHeritage jsem zrušil, a tím pádem se s Vámi přes MH nemohu spojit a nasdílet tyto informace. Budu moc rád, pokud mě kontaktujete na dále uvedeném emailu, případně telefonu.
Díky, zdravím. J. Hodoval
tel.: 737 814 856; e-mail: hody(tečka)rk(zavináč)seznam(tečka)cz
Naposledy upravil hody.rk dne stř led 13, 2021 17:33, celkově upraveno 1
hody.rk
 
Příspěvky: 38
Registrován: úte pro 04, 2018 11:23
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Oblast pátrání: Králohradecký kraj

Re: Prosím o kontakt

Příspěvekod ozana » stř led 13, 2021 15:20

Vzkaz byl předán.
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků