Jak se spojit se shodou?

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Jak se spojit se shodou?

Příspěvekod svbe » úte led 21, 2020 23:53

Potřebuju radu. Propadlo mi Premium. Meilová zpráva mne upozornila na korespondenci ohledně shody z USA. Byl tam dotaz, který se mi pofařilo přečíst, ale nelze
odpovědět formou zprávy. Neznám kontakt. Dotyčnou osobu jsem zkusila zadat na facebook. Našla jsem ji. Požádala jsem o přátelství, přidala mne, ale na zprávu nereaguje. Jsem neznalá, co dělám špatně. Ani přes messenger nic. Děkuji svbe.
svbe
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv úno 19, 2015 10:58
Oblast pátrání: Heřmanův Městec, Čáslav,

Re: Jak se spojit se shodou?

Příspěvekod svbe » stř led 22, 2020 10:57

Právě to jsem udělala, protože jsem mohla reagovat jen v komentáři, jinak se mi okýnko na psaní neobjevilo. Bylo to u vánoční fotky. Dále jsem mohla psát zprávu do messengeru. U přátel se mi objevuje, kdy byli naposledy připojeni a tady nic. Tak nevím...
svbe
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv úno 19, 2015 10:58
Oblast pátrání: Heřmanův Městec, Čáslav,

Re: Jak se spojit se shodou?

Příspěvekod Zora » stř led 22, 2020 11:12

neznám kontakt.

jen si chci upřesnit, co znáte a co ne...
Dokážete zjistit název účtu, ke kterému by se shoda měla vázat, nebo jméno a příjmení majitele účtu na MH?
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Jak se spojit se shodou?

Příspěvekod Viola » stř led 22, 2020 18:43

A tu zprávu nemáte ve zprávách na MyHeritage?
Mě teda vždycky přišel mail a současně jsem měla tu zprávu na MyHeritage a i když jsem nikdy neměla Premium, můžu na ni normálně odpovědět.
Viola
Uživatelský avatar
Viola
 
Příspěvky: 639
Registrován: úte srp 26, 2014 11:08
Bydliště: Olomouc
Oblast pátrání: Jižní Čechy > Marčovice, Milíkovice; Plzeň; Jižní Morava > Čechy pod Kosířem; Severní Čechy > Železný Brod


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků