změnit Webmastera

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

změnit Webmastera

Příspěvekod hanaku » sob led 18, 2020 9:57

Dobrý den, mám prosbu.
Nevíte někdo jak změnit webmastera u programu Myheritage. Webmasterem je osoba, která zemřela, jak převést jeho funkci na jinou osobu, která se o stránky dál stará?
hanaku
 
Příspěvky: 66
Registrován: pát lis 13, 2015 13:44
Oblast pátrání: Královehradecký kraj: Holohlavy, Černilov, Kostelec nad Orlicí- Pardubický kraj: Klášterec nad Orlicí

Re: změnit Webmastera

Příspěvekod zburget » sob led 18, 2020 12:02

Přihlašte se na web MyHeritage. Vpravo nahoře bude vaše jméno a šipečka dolů, pod kterou se skrývá menu. V něm najeďte na "Nastavení účtu". V sekci "Můj e-mail a heslo" máte možnost změnit jak e-mail, na který je účet navázaný, tak heslo pro příhlášení.
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12579
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: změnit Webmastera

Příspěvekod hanaku » stř led 22, 2020 17:08

zburget píše:Přihlašte se na web MyHeritage. Vpravo nahoře bude vaše jméno a šipečka dolů, pod kterou se skrývá menu. V něm najeďte na "Nastavení účtu". V sekci "Můj e-mail a heslo" máte možnost změnit jak e-mail, na který je účet navázaný, tak heslo pro příhlášení.


Děkuji za radu, bohužel mi to nepomohlo. Manžel zemřel před třemi lety, jeho stránky dál vedu já. Jsem uvedená také jako webmaster, e-mail je změněn na mne, ale zprávy od Myheritage přicházejí na můj i manželův e-mail. Chtěla jsem nahrát do záhlaví fotografii, tak jako u svých stránek. U těch manželových to ale nejde, potřebovala bych stránky převést jen na sebe. Nevím jestli to půjde.
Hezký večer
hanaku
 
Příspěvky: 66
Registrován: pát lis 13, 2015 13:44
Oblast pátrání: Královehradecký kraj: Holohlavy, Černilov, Kostelec nad Orlicí- Pardubický kraj: Klášterec nad Orlicí

Re: změnit Webmastera

Příspěvekod zburget » stř led 22, 2020 18:58

Předpokládám, že se na MH přihlašujete svým e-mailem, a pouze jste webmasterem stránek.
Máte možnost se tam přihlásit pomocí e-mailu manžela? Pokud ano, přihlašte se tam jeho loginem a potom proveďte výměnu přihlašovacího emailu podle návodu v mém předchozím příspěvku.
Jestli neznáte heslo, tak si ho můžete změnit - podle toho, co píšete máte stále přístup k manželovu e-mailu.
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12579
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: změnit Webmastera

Příspěvekod hanaku » čtv led 23, 2020 18:22

zburget píše:Předpokládám, že se na MH přihlašujete svým e-mailem, a pouze jste webmasterem stránek.
Máte možnost se tam přihlásit pomocí e-mailu manžela? Pokud ano, přihlašte se tam jeho loginem a potom proveďte výměnu přihlašovacího emailu podle návodu v mém předchozím příspěvku.
Jestli neznáte heslo, tak si ho můžete změnit - podle toho, co píšete máte stále přístup k manželovu e-mailu.


Dobrý den, zkoušela jsem se dostat do systému přes manželův e-mail, ale heslo jsem nevěděla psala jsem o nové heslo ale vůbec jej dodneška neposlali. Nakonec jsem se na stránky dostala přes doručenou zprávu o shodách. Nové foto jsem nahrála.

Změnit heslo nemohu, vůbec nereagují.
Ale přesto děkuji za rady a váš čas.
hanaku
 
Příspěvky: 66
Registrován: pát lis 13, 2015 13:44
Oblast pátrání: Královehradecký kraj: Holohlavy, Černilov, Kostelec nad Orlicí- Pardubický kraj: Klášterec nad Orlicí

Re: změnit Webmastera

Příspěvekod Zora » čtv led 23, 2020 18:32

Nemůžete si uložená data stáhnout a vytvořit nový účet?

Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29118
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: změnit Webmastera

Příspěvekod zburget » čtv led 23, 2020 21:27

Když se na MH odhlásíte ze svého účtu, tak na titulní straně vpravo nahoře, pod políčky pro přihlášení, jsou dva odkazy - "Zaregistrujte se" a "Zapoměnli jste heslo?"
Když kliknete na Zapomněli jste heslo, nabídne vám to k vyplnění e-mailovou adresu. Napíšete tam adresu manžela. Oni vám na ni pošlou odkaz, odkud to heslo změníte. Celé by to mělo trvat pár minut. No a pak už se na ten manželův účet dostanete.
Pokud byste s tím pořád měla problém, ozvěte se mi na e-mail.
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12579
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: změnit Webmastera

Příspěvekod hanaku » pát led 24, 2020 8:26

Zora píše:Nemůžete si uložená data stáhnout a vytvořit nový účet?

Z


Asi ano, bude to nejlepší řešení. H
hanaku
 
Příspěvky: 66
Registrován: pát lis 13, 2015 13:44
Oblast pátrání: Královehradecký kraj: Holohlavy, Černilov, Kostelec nad Orlicí- Pardubický kraj: Klášterec nad Orlicí

Re: změnit Webmastera

Příspěvekod zburget » pát led 24, 2020 9:25

hanaku píše:
Zora píše:Nemůžete si uložená data stáhnout a vytvořit nový účet?

Z

Asi ano, bude to nejlepší řešení. H
Vytvořit nový účet určitě ne - účet už přece svůj máte! Nejsem si úplně jist tím, jestli si můžeteplnohodnotně zálohovat rodokmen, pokud nejste jejím majitelem.
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12579
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: změnit Webmastera

Příspěvekod Zora » pát led 24, 2020 9:43

Myslím, že i při mém podivném názvosloví, (MH dávno nepoužívám) jsme si s kolegyní naprosto porozuměly.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29118
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: změnit Webmastera

Příspěvekod zburget » pát led 24, 2020 10:06

Zora píše:Myslím, že i při mém podivném názvosloví, (MH dávno nepoužívám) jsme si s kolegyní naprosto porozuměly.
Z
Myslím, že jí radíš nejkomplikovanější řešení.
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12579
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: změnit Webmastera

Příspěvekod Zora » pát led 24, 2020 10:14

k
Když kolegyně píše, že si požádala o heslo, ale neozvali se jí, tak se domnívám, že rady - napište si o heslo - jí právě teď asi moc nepomohou.
viz
zkoušela jsem se dostat do systému přes manželův e-mail, ale heslo jsem nevěděla psala jsem o nové heslo ale vůbec jej dodneška neposlali.


Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29118
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: změnit Webmastera

Příspěvekod zburget » pát led 24, 2020 15:41

Zora píše:k
Když kolegyně píše, že si požádala o heslo, ale neozvali se jí, tak se domnívám, že rady - napište si o heslo - jí právě teď asi moc nepomohou.
viz
zkoušela jsem se dostat do systému přes manželův e-mail, ale heslo jsem nevěděla psala jsem o nové heslo ale vůbec jej dodneška neposlali.


Z
Netuším, jak si "psala" o heslo - jestli psala e-mailem, tak se jí ani neozvou. Je na to automatická funkce. Když kolegyně psala, že si o heslo "psala", pak předpokládám, že tento automat nepoužila. Zkoušel jsem ten automat použít a na e-mailu jsem měl instrukce pro změnu hesla behem 5 sekund. Takže ta funkce funguje.
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12579
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: změnit Webmastera

Příspěvekod Zora » pát led 24, 2020 15:55

ano, chápu Tvůj popis postupu.

Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29118
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: změnit Webmastera

Příspěvekod hanaku » sob led 25, 2020 11:02

zburget píše:
Zora píše:k
Když kolegyně píše, že si požádala o heslo, ale neozvali se jí, tak se domnívám, že rady - napište si o heslo - jí právě teď asi moc nepomohou.
viz
zkoušela jsem se dostat do systému přes manželův e-mail, ale heslo jsem nevěděla psala jsem o nové heslo ale vůbec jej dodneška neposlali.


Z
Netuším, jak si "psala" o heslo - jestli psala e-mailem, tak se jí ani neozvou. Je na to automatická funkce. Když kolegyně psala, že si o heslo "psala", pak předpokládám, že tento automat nepoužila. Zkoušel jsem ten automat použít a na e-mailu jsem měl instrukce pro změnu hesla behem 5 sekund. Takže ta funkce funguje.


Zkoušela jsem to taky přes automat a neodepsali, jako by manželův e-mail neznali, ale stále mu na něl od MH e-maily chodí. Zkoušela jsem jej i odhlásit, přepsat na můj e-mail, ale stále je to stejné. Můžu v rodokmenu psát i vkládat fota, ale na té hlavní stránce s novým logem ne. Vytvářím rodokmen hlavně pro děti, aby znali svůj původ, ale je možné že se do něho jednou ani nedostanou.
hanaku
 
Příspěvky: 66
Registrován: pát lis 13, 2015 13:44
Oblast pátrání: Královehradecký kraj: Holohlavy, Černilov, Kostelec nad Orlicí- Pardubický kraj: Klášterec nad Orlicí

Další

Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků