Předání vzkazu - Rožnovský - VYŘEŠENO

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Předání vzkazu - Rožnovský - VYŘEŠENO

Příspěvekod Myšpulín » sob pro 28, 2019 12:36

Dobrý den.

můžu poprosit o předání následujícího vzkazu panu Davidu Rožnovskému? Je autorem tohoto stromu: https://www.myheritage.cz/site-family-tree-148360571/straub Nedaří se mi dostat na jeho profil, tak snad takto půjde provést jeho identifikace.

Předem moc děkuji.



Vzkaz:

Dobrý den pane Rožnovský

Při tvorbě rodokmenu jsem zjistil shodu s Vašim rodokmenem, konkrétně s osobou František Straub *1866 +1937, u které se mi ukazuje, že je to Váš prapradědeček. Pro mne je to pradědeček, jsem tedy asi o generaci starší než Vy. Můžete se mi prosím ozvat pcerovsky(zavinac)volny(tecka)cz, rád bych se zeptal na několik maličkostí.

Moc děkuji a přeji vše nej v novém roce.

Čeřovský
Naposledy upravil Myšpulín dne ned pro 29, 2019 11:16, celkově upraveno 1
Myšpulín
 
Příspěvky: 52
Registrován: úte říj 25, 2016 7:31

Re: Předání vzkazu - Rožnovský

Příspěvekod ladin8 » sob pro 28, 2019 19:23

Dobrý den,
na uvedené stránce je administrátorkou paní Regina Schimak z Německa ( věk 60-69), nikoliv p.Rožnovský. Nespletl jste se někde?
LP
ladin8
 
Příspěvky: 143
Registrován: pon led 07, 2019 13:48
Oblast pátrání: okolí Pardubic

Re: Předání vzkazu - Rožnovský

Příspěvekod Myšpulín » ned pro 29, 2019 9:52

Dobrý den.

Nejspíše máte pravdu. Nejsem schopen se nějak dobrat jakéhokoli odkazu na pana Rožnovského a tak jsem zkopíroval jméno jeho stromu (které jediné někam vedlo) a vložil to sem. Zřejmě shoda jmen. Jediné, z čeho mohu vycházet, je tento odkaz na shodu https://www.myheritage.cz/discovery-hub/379857631/matches-for-person/1500022?matchType=2&matchStatus=32&confirmedByOthers=0, nevím však, jsou-li jiní uživatelé schopni si jej otevřít. Kliknutím na jeho jméno jako správce se mi sice nabídne možnost zobrazit profil, to ovšem zobrazí můj. Všiml jsem si, že jiní sem dávají odkaz na profil, jak se jim to zadařilo však nechápu. Zřejmě dokud nezaplatím nebudu chápat více věcí.

Jinak i tak děkuji za pomoc. Pokud navedete, jak postupovat k nějakému rozumnému výsledku, budu rád.
Myšpulín
 
Příspěvky: 52
Registrován: úte říj 25, 2016 7:31

Re: Předání vzkazu - Rožnovský

Příspěvekod ladin8 » ned pro 29, 2019 10:16

Dobrý den,
našel jsem kontakt na p.Rožnovského na MH a Vaši prosbu jsem mu přeposlal.
LP
ladin8
 
Příspěvky: 143
Registrován: pon led 07, 2019 13:48
Oblast pátrání: okolí Pardubic

Re: Předání vzkazu - Rožnovský

Příspěvekod Myšpulín » ned pro 29, 2019 11:15

ladin8 píše:Dobrý den,
našel jsem kontakt na p.Rožnovského na MH a Vaši prosbu jsem mu přeposlal.
LP

Moc Vám děkuji za ochotu.
Myšpulín
 
Příspěvky: 52
Registrován: úte říj 25, 2016 7:31


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků