Nejde mi otevřít My Heritage! na MacBooku - 29.10.2019

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Nejde mi otevřít My Heritage! na MacBooku - 29.10.2019

Příspěvekod davidca » úte říj 29, 2019 11:16

Dobrý den,

Svůj rodokmen jsem měl zapsaný v programu My Heritage už několik let. Dříve na Notebooku Sony Vaio, kde jsem měl aktuální verzi programu.
Ale před 4 měsícema jsem si koupil MacBook, kde se mi stáhnul taky program, ale se starší verzí. Zkoušel jsem si stáhnout novější verzí, ale nešlo. Tak jsem zůstal u té staré a stále si tam další informace zapisoval.
Jenže teď v říjnu 2019 došlo k aktualizaci MacBooku na nový software, a My Heritage už mi bohužel nejde otevřít.
Snažil jsem si stáhnout znovu jiné odkazy, ale vždy, když jsem to udělal a chtěl rozkliknout program, tak mě to píše tohle
: " Aplikace Family Tree Builder potřebuje aktualizaci. Vývojář by měl aplikaci aktualizovat pro spolupráci s touto verzí macOS.
Obraťte se na něj s žádostí o další informace "


Má někdo podobnou zkušenost, komu by to nefungovalo? Budu rád za jakoukliv radu, protože už nevím, co bych měl udělat, aby to fungovalo.
Předem děkuji za odpověď.
davidca
 
Příspěvky: 205
Registrován: úte srp 21, 2018 13:34
Bydliště: Halenkovice
Oblast pátrání: Zlínský kraj - okres Zlín - Halenkovice,Žlutava,Napajedla,
- okres Uherské Hradiště - Osvětimany,Medlovice,Kudlovice, Sušice, Babice,Jaubí, Huštěnovice
- okres Kroměříž - Kostelany,Lubná, Míškovice, Holešov

Jihomoravský kraj - okres Hodonín - Čeložnice, Hýsly, Moravany
Olomoucký kraj - okres Prostějov - Buková, Lipová
Rodokmen online: Černochovi - https://www.myheritage.cz/site-175993852/cernochovi

Re: Nejde mi otevřít My Heritage! na MacBooku - 29.10.2019

Příspěvekod zburget » úte říj 29, 2019 20:40

Nechci vás odbýt, ale vždyť vám to přesně říká, o máte dělat:
"Aplikace Family Tree Builder potřebuje aktualizaci. Vývojář by měl aplikaci aktualizovat pro spolupráci s touto verzí macOS.
Obraťte se na něj s žádostí o další informace."

Je třeba se zeptat na MH, kdy bydají aktualizovanou verzi FTB, která na tom novém MAC OS poběží.
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12523
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků