Prosba o kontrolu shody

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Prosba o kontrolu shody

Příspěvekod Eva Hájková » úte srp 13, 2019 13:53

Dobrý den, potřebovala bych zjistit, zda MyHeritage opravdu našlo mého předka, abych nezaplatila zbytečně. Jedná se o Tomáše Holého (*1850, +1927 - Jindřichovice u Kolince). Přesněji:
Narození 21. Prosinec 1850 - Nemilkov 29, Úmrtí 19. Únor 1927 - Jindřichovice 17, Rodiče Martin Holý a Voršila Tomášková (Holá)
MH mi našel Record Match z 1881 sčítání lidu Kanada, ale nejprve bych tedy potřebovala, zda má někdo přístup a byl by tak hodný a podíval se, zda se opravdu může jednat o mého předka. Děkuji.
Eva Hájková
 
Příspěvky: 89
Registrován: pát lis 18, 2016 10:12
Bydliště: Louny
Oblast pátrání: Louny, Votice, Sedlec, Kralovice, Zavidov, Šanov u Rakovníka, Jindřichovice u Kolince, Velhartice, Nemilkov

Re: Prosba o kontrolu shody

Příspěvekod Burča » pát srp 16, 2019 6:57

Dobrý den, zkusila jsem hledat přímo v kanadském sčítání z roku 1881 a našla jsme jen osobou Thomas Holy,narozenou asi 1851 v Ontariu. Původem Ir. To asi nebude váš předek :-)
Burča
 
Příspěvky: 96
Registrován: sob črc 02, 2016 18:19
Bydliště: Louny
Oblast pátrání: lounsko a litoměřicko

Re: Prosba o kontrolu shody

Příspěvekod Eva Hájková » pon srp 19, 2019 12:53

Burča píše:Dobrý den, zkusila jsem hledat přímo v kanadském sčítání z roku 1881 a našla jsme jen osobou Thomas Holy,narozenou asi 1851 v Ontariu. Původem Ir. To asi nebude váš předek :-)

Super, moc Vám děkuji.
Eva Hájková
 
Příspěvky: 89
Registrován: pát lis 18, 2016 10:12
Bydliště: Louny
Oblast pátrání: Louny, Votice, Sedlec, Kralovice, Zavidov, Šanov u Rakovníka, Jindřichovice u Kolince, Velhartice, Nemilkov


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků