prosba o kontakt

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

prosba o kontakt

Příspěvekod klit » pon črc 15, 2019 17:34

Dobrý den

Myslíte, že by mi mohl někdo pomoci ? na Webu jsem zkoušel vyhledávat něco o rodině mé prababičky a narazil jsem tady na to
https://www.myheritage.cz/search-record ... in=profile
Marie Rutarová (Pospíšilová) by měla být sestrou mé prababičky Žofie. Pokud se dívám správně tak web na MH spravuje pan J. Procházka. Bylo by možné jej nějak kontaktovat ?

Stačilo by: Dobrý den pane Procházka, sháním informace o rodu Pospíšilů z Hartíkova. Na MH jsem zjistil, že spravujete rodokmen, ve kterém je Marie Rutarová (roz. Pospíšilová). Marie měla mít sestru Žofii, která se v roce 1925 vdala za Jana Situ do Václavova. Jan a Žofie jsou můj pradědeček a prababička. Pokud by jste měl chuť se mi ozvat a poskytnout mi nějaké informace o Pospíšilových tak bych Vám byl velice zavázán. Třeba opatrujete i nějaká fota rodiny Sitových nebo Pospíšilových z Václavova. Budu rád když se mi ozvete. díky moc !! S pozdravem Vít Sita

Kontaktní mail je sita.vitZAVINACseznam.cz

Díky za pomoc
klit
 
Příspěvky: 143
Registrován: pon úno 05, 2018 13:55
Oblast pátrání: šumpersko

Re: prosba o kontakt

Příspěvekod ladin8 » pon črc 15, 2019 18:07

Dobrý den, pan J.Procházka byl kontaktován.
ladin8
 
Příspěvky: 140
Registrován: pon led 07, 2019 13:48
Oblast pátrání: okolí Pardubic


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků