vymazání rodokmenu

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

vymazání rodokmenu

Příspěvekod makke » pon led 07, 2019 18:49

Dobrý den,

obracím se na vám ještě jednou s prosbou pro svoji známou, jak jsem psala využívám MyHeritage jen pasivně kvůli přístupu k databázím a tak ji nějak nedokážu poradit. Má jeden základní účet a v něm dva rodokmeny, protože překročila limit, chtěla jeden zrušit. Podařilo se ji stáhnout data a tak je z rodokmenu na MH vymazala, ale stále ji tam zůstává název rodokmenu a jedna osoba označna jako "neznámý". Dívala jsem se do nastavení, ale našla jsem jen zrušit účet, ne vymazat dílčí rodokmen. Nevíte někdo jak na to?

Děkuji

Markéta Burešová
makke
 
Příspěvky: 517
Registrován: sob pro 11, 2010 0:58
Bydliště: Březka
Oblast pátrání: Březka, Březí (ZR), Březské,Hluboké (TR), Kamenná, Košíkov, Krokočín
obecně panství Náměšť nad Oslavou

Re: vymazání rodokmenu

Příspěvekod Dagmar8 » pon led 07, 2019 21:44

a ta jedna osoba samostatně vymazat nejde? Když dáte ...další...odstranit tuto osobu...
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: vymazání rodokmenu

Příspěvekod Zora » pon led 07, 2019 22:01

Pokud je to samostatný rodokmen, tak tam musí jedna osoba zůstat...
Já moc nerozumím tomu, jak má ty dva rodokmeny vedené

Nemůžu se na MH přihlásit, ( po tom kolapsu mně už účet nefunguje), pokud se kamarádka přihlašuje jedním heslem, měla by mít účty rozdělené názvem. Vpravo nahoře , je tam jakési menu (název nevím), kde se objevují jednotlivé účty - rodokmeny a tam si vybírá správce ten, který právě potřebuje.
Snad na to kliknout a třeba se objeví "smazat účet" - ten konkretní, ne samozřejmě vše.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: vymazání rodokmenu

Příspěvekod makke » úte led 08, 2019 23:11

Děkuji za rady. Problém je v tom, že já na MH nikdy nezadala ani písmenko, takže vůbec nevím jak to funguje. Pochopila jsem, že má jednu registraci a tam si zadávala osoby, až z toho nakonec vznikly dva rodokmeny Malachů a Tillhonů a ty Malachy chce kvůli úspoře místa smazat. Zkusím jestli když dá smazat účet, jestli půjde smazat jen ten jeden rodokmen.
makke
 
Příspěvky: 517
Registrován: sob pro 11, 2010 0:58
Bydliště: Březka
Oblast pátrání: Březka, Březí (ZR), Březské,Hluboké (TR), Kamenná, Košíkov, Krokočín
obecně panství Náměšť nad Oslavou


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků