MyHerigate - více rodokmenů a hlavní osoby

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

MyHerigate - více rodokmenů a hlavní osoby

Příspěvekod marcelkupka » ned srp 26, 2018 19:10

Mám placený účet a v něm dva rodokmeny – v jednom jsem jako hlavní osoba já a u všech ostatních osob mi program doplňuje vztah (dědeček, prastrýc atd.), u druhého rodokmenu je hlavní osobou manželka – které to nepíše bohužel nic :( Přehlédl jsem někde nějaké nastavení, kterým se nastavuje hlavní osoba v rodokmenu? Díky za případné navedení správným směrem.
marcelkupka
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob srp 18, 2018 23:12
Oblast pátrání: Slaný, Louny, Tábor, Horní Radouň, Pchery

Re: MyHerigate - více rodokmenů a hlavní osoby

Příspěvekod Dagmar8 » stř zář 12, 2018 22:17

Pořád mi to leželo v hlavě, možná jsem našla to, co hledáte nahoře na liště pod jménem je svislý sloupec - najedete na nastavení stránek - domovská stránka - na které jsou dvě malé lišty uvítací zpráva a jiné - kliknete na jiné...doufám, že to je to, co hledáte
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: MyHerigate - více rodokmenů a hlavní osoby

Příspěvekod marcelkupka » čtv zář 13, 2018 12:50

Díky moc za odpověď, ono se to má nakonec (v mém případě) ještě jinak – stačí, když si další osoba vytvoří v MH účet a přihlásí se do vašeho rodokmenu na pozvánku – a vidí celý rodokmen ze svého pohledu.
marcelkupka
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob srp 18, 2018 23:12
Oblast pátrání: Slaný, Louny, Tábor, Horní Radouň, Pchery


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků