MyHeritage - dvě větve

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

MyHeritage - dvě větve

Příspěvekod Gasper Hertel » ned dub 01, 2018 23:24

Dobrý den, prosím o radu.
Mám pouze neplacenou verzi MyHeritage a tak když se mi rodokmen přehoupl přes 250 osob, rozdělil jsem ho na web větve mojí a web větve manželky. To manželčinu nechávám ladem a soustředím se na svojí větev. Vždycky když se blížím limitu, vymažu ze svého webu další stupeň z její větve. Problém je v tom, že v jejím rodokmenu je několik osob s weby na MyHeritage a mám tam mraky shod, které mě ale teď nezajímají a shody v mé větvi se v tom ztrácí. A protože nemám premium, nemohu shody ani přijmout, ani odmítnout, ani ignorovat. Dá se s tím něco dělat?
Gasper Hertel
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob bře 31, 2018 15:35
Oblast pátrání: Česko

Re: MyHeritage - dvě větve

Příspěvekod dominikmatus » stř dub 11, 2018 17:57

Myslím, že by to šlo dělat pouze v program Family Tree Buider a nahrát občas rodokmen jako soubor gedcom. Tuším, že osoby mají speciální ID tak by ty shody mohly zůstat.
Můj plný rodokmen online na MyHeritage, | Méně často aktualizovaný rodokmen v aplikaci Webtrees
Restaurátor nábytku a umělecký truhlář. Dobrovolný překladatel MyHeritage. Haploskupina J2b2a1a1.
Uživatelský avatar
dominikmatus
 
Příspěvky: 235
Registrován: ned říj 19, 2014 10:56
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: Příbor, Kroměříž, Dluhonice, Rokytnice, Předmostí, Senec,....


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků