Prosba o sprostředkování kontaktu - aneb zjištění informací

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Prosba o sprostředkování kontaktu - aneb zjištění informací

Příspěvekod Rooka » sob bře 03, 2018 2:54

Krásny dem, několikrát mi na emai došli informace o mojich předcích ač nemám plné předplatné nemám nárok k nahlednutí zda se jedná opravdu o mojí větev.

Na koho se zde mohu obrátit, z odkazy které mám na emailu k ověření osobu (y) děkuji Michal :oops: :oops: :? :?
Rooka
 
Příspěvky: 360
Registrován: pát čer 18, 2010 15:22
Oblast pátrání: z Otcovi strany:
Benešovsko - Myslíč Bedrč Jírovice Postupice,
Kolínsko - Příšimasy Škvorec Uhřiněves, Uvaly
Praha - Strašnice Košíře Vršovice Nusle Žižkov Vinohrady

Re: Prosba o sprostředkování kontaktu - aneb zjištění inform

Příspěvekod ozana » sob bře 03, 2018 10:03

Máte nějaké konkrétní odkazy?
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: Prosba o sprostředkování kontaktu - aneb zjištění inform

Příspěvekod Rooka » sob bře 03, 2018 12:37

ozana píše:Máte nějaké konkrétní odkazy?


Krásný sobotní den. Přímo když na ty odkazy kliknu, tak mě to hodí na stranky, abych si zaplatil členství :(
Rooka
 
Příspěvky: 360
Registrován: pát čer 18, 2010 15:22
Oblast pátrání: z Otcovi strany:
Benešovsko - Myslíč Bedrč Jírovice Postupice,
Kolínsko - Příšimasy Škvorec Uhřiněves, Uvaly
Praha - Strašnice Košíře Vršovice Nusle Žižkov Vinohrady

Re: Prosba o sprostředkování kontaktu - aneb zjištění inform

Příspěvekod Zora » sob bře 03, 2018 12:54

Tuším, že by se mohlo jednat o to, že jsi někdy v minulosti vyhledával nějaká příjmení,. MH má službu, že upozorní, když se tato příjmení objeví ještě v hledáčku někoho dalšího. (po roce, po dvou, po třech... furt dokola.)
Tohle mně chodilo také, ale vypnula jsem to, je to dle mého mínění- k ničemu. Mám jen účet, nemám v něm žádná příjmení, MH používám pouze na vyhledávání - nejčastěji obcí původu.
Když tak ale udělej printscreen oné stránky, ať je jasné, o čem píšeš.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28971
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Prosba o sprostředkování kontaktu - aneb zjištění inform

Příspěvekod Rooka » sob bře 03, 2018 20:25

Zora píše:Tuším, že by se mohlo jednat o to, že jsi někdy v minulosti vyhledával nějaká příjmení,. MH má službu, že upozorní, když se tato příjmení objeví ještě v hledáčku někoho dalšího. (po roce, po dvou, po třech... furt dokola.)
Tohle mně chodilo také, ale vypnula jsem to, je to dle mého mínění- k ničemu. Mám jen účet, nemám v něm žádná příjmení, MH používám pouze na vyhledávání - nejčastěji obcí původu.
Když tak ale udělej printscreen oné stránky, ať je jasné, o čem píšeš.
Z



Ahoj Zorko, vždy když kliknu na odkaz, otevře se mi tam toto
Obrázek
Rooka
 
Příspěvky: 360
Registrován: pát čer 18, 2010 15:22
Oblast pátrání: z Otcovi strany:
Benešovsko - Myslíč Bedrč Jírovice Postupice,
Kolínsko - Příšimasy Škvorec Uhřiněves, Uvaly
Praha - Strašnice Košíře Vršovice Nusle Žižkov Vinohrady

Re: Prosba o sprostředkování kontaktu - aneb zjištění inform

Příspěvekod Zora » sob bře 03, 2018 20:51

vlož, prosím odkaz na tu nabídku, informaci o příbuzných, co ti přijde, kde je to tlačítko na kliknutí, (co jsou tam uvedená jména)

Díky, Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28971
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Prosba o sprostředkování kontaktu - aneb zjištění inform

Příspěvekod Rooka » ned bře 04, 2018 10:50

Zora píše:vlož, prosím odkaz na tu nabídku, informaci o příbuzných, co ti přijde, kde je to tlačítko na kliknutí, (co jsou tam uvedená jména)

Díky, Z


Ahoj Zorko jde o tento email ale je to hodně dlouhý cca na 3papíry tak tu je cca 1,5listu

Obrázek
Rooka
 
Příspěvky: 360
Registrován: pát čer 18, 2010 15:22
Oblast pátrání: z Otcovi strany:
Benešovsko - Myslíč Bedrč Jírovice Postupice,
Kolínsko - Příšimasy Škvorec Uhřiněves, Uvaly
Praha - Strašnice Košíře Vršovice Nusle Žižkov Vinohrady

Re: Prosba o sprostředkování kontaktu - aneb zjištění inform

Příspěvekod Zora » ned bře 04, 2018 11:02

tohle mně chodí, jak jsem psala, pokud jsem něco vyhledávala v minulosti. Je to zaznamenáno a pak chodí následné možnosti. Pořád dokolečka. Zablokovala jsem si to.
Je na Tobě, jestli chceš každou "nabídku" prozkoumávat, nebo poznáš, že se Tě to netýká.

Můžeš požádat členy fóra, aby Ti zprostředkovali zaslání zprávy , pokud to půjde, nebo se podívali o co se jedná - ti s placeným účtem.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28971
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Prosba o sprostředkování kontaktu - aneb zjištění inform

Příspěvekod Rooka » ned bře 04, 2018 11:32

Zora píše:tohle mně chodí, jak jsem psala, pokud jsem něco vyhledávala v minulosti. Je to zaznamenáno a pak chodí následné možnosti. Pořád dokolečka. Zablokovala jsem si to.
Je na Tobě, jestli chceš každou "nabídku" prozkoumávat, nebo poznáš, že se Tě to netýká.

Můžeš požádat členy fóra, aby Ti zprostředkovali zaslání zprávy , pokud to půjde, nebo se podívali o co se jedná - ti s placeným účtem.
Z



Právě u toho Vojtěcha Vorla by mě zajímalo jestli to nebylo jen to co jsem si udělal sám, nebo jestli někdo jiný má ve svem rodokmeni shodu. U Jánoše tam to bylo jen poplašný... Nic mi u něj nesedí věděl jsem že u Eliss Island je těch jmen i příjmení spousty... ale na MH jsem si nebyl jistej. M.
Rooka
 
Příspěvky: 360
Registrován: pát čer 18, 2010 15:22
Oblast pátrání: z Otcovi strany:
Benešovsko - Myslíč Bedrč Jírovice Postupice,
Kolínsko - Příšimasy Škvorec Uhřiněves, Uvaly
Praha - Strašnice Košíře Vršovice Nusle Žižkov Vinohrady


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků