MyHeritage platby

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

MyHeritage platby

Příspěvekod Rozina » úte lis 07, 2017 20:07

Omylem jsem zmáčkla nákup na další rok, strhli mě přes 6000 Kč. Napsala jsem jim, že jsem důchodce a nemohu si dovolit tolik platit. Peníze vrátili. Požádala jsem je o úpravu platby. Píšou, že mají operátory i v češtině. Teď volali, ale anglicky. Manžel sice anglicky mluví, ale nechce s nimi nic dojednávat, protože neví oč se jedná. Tak nevím jak to dopadne.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Re: MyHeritage platby

Příspěvekod Dr. Taby » čtv lis 09, 2017 8:59

Držím palce. Mě zase překvapilo, když mě zavolali a začali diktovat anglicky PIN kód k objednávce...
Uživatelský avatar
Dr. Taby
Site Admin
 
Příspěvky: 345
Registrován: pon črc 31, 2006 5:59
Bydliště: Ústí nad Labem
Oblast pátrání: Staré Křečany, Brtníky, Zásmuky, Malenovice
Rodokmen online: MyHeritage - dr.taby(zavináč)taby.cz

Re: MyHeritage platby

Příspěvekod Rozina » čtv lis 09, 2017 13:30

Já už tomu vůbec nerozumím. Loni se mi stalo totéž, také peníze vrátili a platbu mě upravili a ještě mě posílali každý měsíc oznámení o uložení rodokmenu. Nevím však kolik jsem loni platila. Nevím proč sdělují, že mají operátora i v češtině, když mluví jenom anglicky. Loni se ozval alespoň polák, kterému jsem jakžtakž rozuměla. No uvidíme jak to dopadne.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Re: MyHeritage platby

Příspěvekod Rozina » čtv lis 09, 2017 14:17

Teď mi poslali toto. Nerozumím tomu s jakými dokumenty.



Hello Růžena Vrbická, roz. Němčíková,

Following our conversation, I am sending you a link to the discounted offer that I gave you over the phone.



Notice that you are getting a 15% discount for a year of the complete subscription that include the documents
or 20% for the Premium Plus subscription with out the documents


This offer will also include and our Back Up service as a free gift, and the Back Up will be free for lifetime for you (this saves you 36$ each year).



On top of that, I will send you a 25$ Gift Card for you to use for anything that you want on the website.






Notice that this discounted offer is valid for the next 12 hours.




Best regards,
Ariel
MyHeritage Support team
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Re: MyHeritage platby

Příspěvekod Dagmar8 » čtv lis 09, 2017 20:00

Dr. Taby píše:Držím palce. Mě zase překvapilo, když mě zavolali a začali diktovat anglicky PIN kód k objednávce...

To se mi stalo také, jediné co znám z angličtiny jsou číslice - to jsem ale měla kliku :D ale musela jsem si to pustit asi pětkrát!
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: MyHeritage platby

Příspěvekod Rozina » čtv lis 09, 2017 20:07

Jedná se mnou přes email. Muž říká, že to je velmi špatná angličtina. Posílá mě jeden email za druhým a je tam tolik euro, že už jsem z toho jelen. Navrhla jsem 60 euro, odsouhlasil to a vzápětí se omlouvá a poslal nový email se 70 euro. Chtějí mě úplně zblbnout a obrat o peníze.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Re: MyHeritage platby

Příspěvekod Rozina » sob lis 11, 2017 14:33

Tak jsem po 10 letech na MyHeritage skončila. Chtěli nekřesťanské peníze a to jako důchodce si nemohu dovolit. Navíc se mnou jednal chlápek špatnou angličtinou(můj muž umí velmi dobře anglicky), takže jsme tomu ani moc nerozuměli. Navíc mají na stránkách, že jednají i v češtině, ale vůbec to není pravda. Loni se mnou aspoň jednal polák.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Re: MyHeritage platby

Příspěvekod Rozina » úte lis 14, 2017 16:07

Tak se teď ozvali znovu. Nabízí mě platbu za 114 euro. Stejně to je moc. Ale tentokrát posílají nabídku emailem v češtině. Tak jsem zvědavá zda se mě podaří usmlouvat ještě snížení.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Re: MyHeritage platby

Příspěvekod Rozina » úte lis 14, 2017 16:30

Už to snížili na 95 euro.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Re: MyHeritage platby

Příspěvekod Dagmar8 » úte lis 14, 2017 21:17

tak ještě čekejte, půjdou určitě níž
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: MyHeritage platby

Příspěvekod Rozina » stř lis 15, 2017 9:21

Nešli níž.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků