Prosba o pomoc s kontaktem na MH

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Prosba o pomoc s kontaktem na MH

Příspěvekod Josef T » čtv říj 26, 2017 13:50

Dobrý den,
mám velkou prosbu. Po aktualizaci rodokmenu mi přišlo upozornění na shody v jiných rodokmenech, odsouhlasil jsem je a přidal do svého. Potřeboval bych však kontaktovat jejich majitele (správce), neboť bych potřeboval ověřit správnost vztahů a konzultovat zdroje informací. Jedna dotčená matrika (fara) totiž v rozhodném období pravděpodobně shořela.

Nevím, zcela přesně jak to funguje neb nemám placenou verzi MH, ale jde mi o vzájemné zkontaktování s majiteli rodokmenů zahrnujících osobou "Adam Trčka (nar. 1719 v Záhoří, zemř. 1778)" na 1 a 6 pozici ve vyhledávání a to paní Evou Punčochářovou (1) a panem Václavem Trčkou (6).

https://www.myheritage.cz/research?formId=master&formMode=&action=query&exactSearch=0&useTranslation=1&qname=Name+fn.adam+ln.Tr%C4%8Dka&qbirth=Event+et.birth+ey.1719&qany%2F1event=Event+et.any+ep.moste%C4%8Dn%C3%BD&rlmode=1

Potřeboval bych tedy nejprve informaci zda je to vůbec řešitelné, a pokud ano pak předání kontaktů.

Doufám, že jsem svůj problém popsal dostatečně srozumitelně.

Předem všem děkuji za trpělivost.

S úctou, Josef Trčka
Josef T
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv říj 26, 2017 10:58
Bydliště: Praha

Re: Prosba o pomoc s kontaktem na MH

Příspěvekod ozana » čtv říj 26, 2017 14:03

Napište sem co jim chcete vzkázat.
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: Prosba o pomoc s kontaktem na MH

Příspěvekod Josef T » čtv říj 26, 2017 14:51

Pokud by to bylo možné, mohl byste předat oběma zprávu:

"Dobrý den, ve Vašem a mém rodokmenu byla zaznamenána shoda u osoby Jan Nepomuk Trčka, díky čemuž se mi rozšířila hloubka rodokmenu o 2 generace (jeho dědeček Adam Trčka *1719 a jeho pradědeček Václav Trčka). Byl bych Vám velmi vděčný pokud bychom se mohli kontaktovat a prodiskutovat zda je vazba našich rodokmenů jistá a jak jsou tito předkové doloženi (zejména posloupnost Adam Trčka - Josef Trčka - Jan Nepomuk Trčka). Můj e-mail je ptrcka(a)seznam.cz , (tel:....).
Předem děkuji a budu šťasten za budoucí komunikaci.
Josef Trčka"

Ještě bych chtěl přidat mé tel. číslo, ale to bych nerad psal zde na veřejném fóru. Pokud by to nevadilo a souhlasil byste, poslal bych ho soukromou zprávou.

Mnohokrát děkuji za ochotu, velmi si toho vážím, neb to v dnešní době není vůbec běžné, naopak spíše vzácné.

J. Trčka
Josef T
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv říj 26, 2017 10:58
Bydliště: Praha

Re: Prosba o pomoc s kontaktem na MH

Příspěvekod ozana » čtv říj 26, 2017 18:52

Vzkaz na oba správce byl předán.
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků