Odstranění osoby z diagramu - stále zůstává "na pozadí"

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Odstranění osoby z diagramu - stále zůstává "na pozadí"

Příspěvekod r.misa.r@seznam.cz » pon čer 05, 2017 14:56

Dobrý den,

mohli byste mi prosím poradit, jak smazat osobu tak, aby se ale smazala i z kódu diagramu. Aby se nezapočítávala do počtu osob a nemohlo s ní docházet k párování pro jiný rodokmen (v jiném rodokmenu se vyskytuje jako možnost k párování, ale v původním rodokmenu je již smazaná).

Předem děkuji za radu.
r.misa.r@seznam.cz
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon čer 05, 2017 12:09
Oblast pátrání: Nový Bydžov

Re: Odstranění osoby z diagramu - stále zůstává "na pozadí"

Příspěvekod Jenny.xxx » stř črc 12, 2017 11:19

Když si kliknu na jméno v diagramu, vlevo se mi objeví karta této osoby se základními údaji. Pod fotografií jsou na výběr "profil", "upravit", "přidat", "pozvat" a "další". Když kliknu na možnost "další", rozvinou se mi možnosti, z nichž poslední je "odstranit tuto osobu". Když potvrdím odstranění, již mi ve statistikách nefiguruje.
Jenny.xxx
 
Příspěvky: 100
Registrován: úte led 15, 2013 18:14

Re: Odstranění osoby z diagramu - stále zůstává "na pozadí"

Příspěvekod Ladislav Bátora » ned srp 20, 2017 16:25

Huráááá!
Díky moc za tuhle radu. Začal jsem s MH (konečně trochu vážně) před třemi dny, takže jedním z častých mých začátečnických překliknutí je, že toho kterého příbuzného odkliknu na chybné posici.
A už jsem se bál, že mi v diagramu ty nesmysly budou strašit na věky, i když jsem u nich vevnitř vše vymazal, viz odstrašující příklad v příloze...
Díky ještě jednou moc, to jsem si oddechl! S přáním pěkného zbytku neděle
lb.
Přílohy
AAAMyHeritage.png
Uživatelský avatar
Ladislav Bátora
 
Příspěvky: 1003
Registrován: pon lis 16, 2015 16:51
Bydliště: dolní Holešovice
Oblast pátrání: Čechy: přede vším Jaroměřsko, Plzeňsko a mladé i staré Boleslavsko
Morava: zatím jen Prostějov a okolí
Slovensko: Bánovce na Bebravou a okolí
Maďarsko: Kiskunlacháza a okolí


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků