prosím o kontakt na MyHeritage

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

prosím o kontakt na MyHeritage

Příspěvekod Evik » sob bře 11, 2017 16:42

Dobrý den pomohl by mi někdo skontaktovat pana Jana Čiháka a Milenu Kokoškovou?Paní nebo slečna vede rodokmen Zrůbecký.Moc děkuji!herzanovy@centrum.cz
Evik
 
Příspěvky: 24
Registrován: úte lis 25, 2014 17:07
Oblast pátrání: Kostelec n/Orlicí,Benešov,Praha-východ

Re: prosím o kontakt na MyHeritage

Příspěvekod Dagmar8 » sob bře 11, 2017 18:00

Janů Čiháků je tam několik, Zrůbeckou vám mohu kontaktovat, ale jak jistě víte, chtělo by to nějaký text, atd.
Já si nic vymýšlet nebudu :D
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: prosím o kontakt na MyHeritage

Příspěvekod Evik » sob bře 11, 2017 18:45

Jan Čihák je z pravděpodobně z Podražek u Vysokého Mýta a máme společnou prababičku(vzala si Adamce z Horek.Zrůbecký (Kokošková) asi z Husince u Libčic nad Vltavou.Moje prababička se narodila v Husinci (Vlaštovková) a vzala si Fuxu Fr.Zemřela v roce 1919.
Evik
 
Příspěvky: 24
Registrován: úte lis 25, 2014 17:07
Oblast pátrání: Kostelec n/Orlicí,Benešov,Praha-východ

Re: prosím o kontakt na MyHeritage

Příspěvekod Dagmar8 » sob bře 11, 2017 23:24

Musíte sem dát odkaz, nebo jaké stránky spravuje, já z těch pěti lidí nepoznám odkud Čihák je.
Pokud chcete kontaktovat rodokmen Zrůbecký napište sem celý text který mám předat, včetně kontaktu.
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: prosím o kontakt na MyHeritage

Příspěvekod Evik » pon bře 13, 2017 16:18

spravuji stránky rodokmenu Eva Kohoutková,Jan Čihák tam má nafocené matriky,Zrůbecký-moje prababička pochází z Husince a má tam fotku Anny Laštovkové z Husince(Libčice nad Vltavou) Moje adresa je herzanovy@centrum.cz.Stačí to?Děkuji
Evik
 
Příspěvky: 24
Registrován: úte lis 25, 2014 17:07
Oblast pátrání: Kostelec n/Orlicí,Benešov,Praha-východ

Re: prosím o kontakt na MyHeritage

Příspěvekod Dagmar8 » pon bře 13, 2017 17:08

Evik píše:spravuji stránky rodokmenu Eva Kohoutková,Jan Čihák tam má nafocené matriky,Zrůbecký-moje prababička pochází z Husince a má tam fotku Anny Laštovkové z Husince(Libčice nad Vltavou) Moje adresa je herzanovy@centrum.cz.Stačí to?Děkuji


Zrůbecký zpráva předána

pokud se týče Čiháka - váš vzkaz jsem nepochopila, navíc jste mi na něj nedala odkaz
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků