Předání vzkazu My heritage - VYŘEŠENO

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Předání vzkazu My heritage - VYŘEŠENO

Příspěvekod Eva Hájková » čtv úno 16, 2017 14:39

Dobrý den, moc prosím, mohl by někdo zkontaktovat a předat vzkaz p. Hájkovi:
https://www.myheritage.cz/site-368956851/hajek

"Dobrý den pane Hájku, moc ráda bych se s Vámi zkontaktovala. Jste jediný žijící sourozenec mého dědečka Richarda Hájka z Loun. Ráda bych Vám alespoň napsala, ale nemám ani adresu. Můj tel: 739255513, email: hajkova.eva.ln@gmail.com. Děkuji Eva Hájková"
Naposledy upravil Eva Hájková dne pát úno 17, 2017 9:20, celkově upraveno 1
Eva Hájková
 
Příspěvky: 89
Registrován: pát lis 18, 2016 10:12
Bydliště: Louny
Oblast pátrání: Louny, Votice, Sedlec, Kralovice, Zavidov, Šanov u Rakovníka, Jindřichovice u Kolince, Velhartice, Nemilkov

Příspěvekod Burča » čtv úno 16, 2017 15:27

Hotovo, předáno (taky jsem z Loun :-) )
Burča
 
Příspěvky: 96
Registrován: sob črc 02, 2016 18:19
Bydliště: Louny
Oblast pátrání: lounsko a litoměřicko

Re: Předání vzkazu My heritage

Příspěvekod Eva Hájková » pát úno 17, 2017 9:20

Moc děkuji :)
Eva Hájková
 
Příspěvky: 89
Registrován: pát lis 18, 2016 10:12
Bydliště: Louny
Oblast pátrání: Louny, Votice, Sedlec, Kralovice, Zavidov, Šanov u Rakovníka, Jindřichovice u Kolince, Velhartice, Nemilkov

Re: Předání vzkazu My heritage - VYŘEŠENO

Příspěvekod Eva Hájková » úte úno 21, 2017 13:47

Burčo, myslíte, že bych Vás mohla požádat ještě o jedno kontaktování, a to: https://www.myheritage.cz/site-368959021/hajek : "Dobrý den, také zpracováváte rodokmen Hájků, můžeme se spojit? Email: hajkova.eva.ln@gmail.com. Díky :) Eva Hájková"
Eva Hájková
 
Příspěvky: 89
Registrován: pát lis 18, 2016 10:12
Bydliště: Louny
Oblast pátrání: Louny, Votice, Sedlec, Kralovice, Zavidov, Šanov u Rakovníka, Jindřichovice u Kolince, Velhartice, Nemilkov

Re: Předání vzkazu My heritage - VYŘEŠENO

Příspěvekod Burča » úte úno 21, 2017 14:23

Předáno. Mimochodem: pan Hájek se vám ozval? Všimla jsem si, že klikl na můj profil na MyHeritage, takže si zprávu pravděpodobně přečetl.
Burča
Burča
 
Příspěvky: 96
Registrován: sob črc 02, 2016 18:19
Bydliště: Louny
Oblast pátrání: lounsko a litoměřicko

Re: Předání vzkazu My heritage - VYŘEŠENO

Příspěvekod Eva Hájková » úte úno 21, 2017 14:42

Neozval se, ale já jsem celou dobu byla přesvědčena, že je jediným přeživším z dědových sourozenců, protože se na My heritage přihlásil v roce 2016. Ale tento Hájek, kterého jsem našla dnes je jeho vnuk (jsem vydedukovala) a ten během pár dní teď přidal linii Hájek dle mého rodokmenu. A má u sebe vepsáno, že daný Bruno je již nežijící. Takže možná, že už zemřel a teď na tom pracuje vnuk. No prostě nevím :) Snad se ozve alespoň on. Díky, že mi pomáháte :)
Eva Hájková
 
Příspěvky: 89
Registrován: pát lis 18, 2016 10:12
Bydliště: Louny
Oblast pátrání: Louny, Votice, Sedlec, Kralovice, Zavidov, Šanov u Rakovníka, Jindřichovice u Kolince, Velhartice, Nemilkov


Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků