MyHeritage: Jaké mohou být slevy při obnovování předplatného

Rady a tipy k programu ke genealogickému systému MyHeritage a programu Family Tree Builder.
Žádosti o zprostředkování kontaktu MyHeritage.

Re: MyHeritage: Jaké mohou být slevy při obnovování předplat

Příspěvekod kolsi » pon úno 06, 2017 9:12

Taky je dobré, že to nenabízí žádnou možnost prodloužít původní plán Premium. Veškeré odkazy nabízí pouze rozšíření na kompletní PremiumPlus.

Na druhou stranu je ale zajímavé, že synchronizace v FTB normálně dál funguje.
Tomáš
Rodokmen: https://www.myheritage.cz/site-55200902/
Pátrání po rodu Ortcigr / Holtziger: viewtopic.php?f=5&t=28607
kolsi
 
Příspěvky: 725
Registrován: stř pro 16, 2015 11:32
Oblast pátrání: Teplicko, sev. Plzeňsko, Rokycansko, Podřipsko

Re: MyHeritage: Jaké mohou být slevy při obnovování předplat

Příspěvekod Peters » pát úno 10, 2017 0:16

Mám předplatné PremiumPlus a končilo mi 13.2.2017 a měl jsem nastavenou automatickou obnovu. Dneska jsem zkusil kliknout na webu FTDNA na banner se slevou 30 % na MyHeritage - a za chvíli se ozval telefon, že prý vidí, že chci využít slevu a že mám jedinečnou možnost získat se slevou prodloužení kompletního předplatného za 131 (nebo 133?) USD bez DPH. Když jsem se ptal na slevu při zaplacení více let tak ta že prý není. No moc jsem tu nabídku nepochopil, ale že prý ji tam uvidím. Nevím ale kde. Když jsem se nalogoval na Blue Snap, tak jsem tam viděl příští platbu $127,32, což je standardní sazba.

Tak jsem zkusil automatické obnovení předplatného zrušit a hned na mě vypadla nabídka se základní slevou 15 % a se slevou dalších 30 % při zaplacení na 5 let, dohromady sleva 40 %.
Myheritage-predplatne.gif


Nechtěl jsem s tím dál laborovat, sleva 40 % mi přišla slušná, ,ožná bych se dostal i na těch 61 % z prvního příspěvku, ale možná by mi ta nabídka zmizela úplně, jak tu někdo psal. Navíc ten Ind nevypadal po telefonu moc ochotně. A nechtěl jsem to už řešit, na to možná spoléhají.

Na účtu, který má program Basic, se nabízí i další varianta PremiumPlus včetně datového předplatného, jestli to správně chápu, a to za 133,92. To je dost výhodná nabídka, když samotné datové předplatné stojí druhý a každý další rok $127,32. Kdo ví, jestli mi vlastně po telefonu nenabízel vlastně tohle. Ovšem tu možnost jsem tam nikde neviděl.

Je v tom pěkný zmatek.

Teď ještě vymyslet to datové předplatné, $127,32 platit každý rok se mi moc nechce.
Peters
 
Příspěvky: 445
Registrován: ned lis 29, 2009 22:39

Re: MyHeritage: Jaké mohou být slevy při obnovování předplat

Příspěvekod navstevnik » pon úno 27, 2017 13:14

kolsi píše:Tak mi dnes skončilo předplatné a jsem docela překvapen. Když jsem se jich loni před zaplacením ptal, co se stane, až mi předplatné vyprší, tak jsem byl ujištěn, že budu moc dál rodokmen upravovat a pracovat s ním jako v úrovní Basic. Dneska stránku otevřu, všechno je zašedlé, nelze na nic kliknout a jediné, co vidím, je červená hláška "Platnost stránek vypršela".


Také mi po vypršení předplatného přestala fungovat i úroveň Basic. Po zaslání dotazu funkcionalitu Basic obnovili.
(Thank you for contacting us.
Per your request I have downgraded your site back to a Basic site subscription.
Please let me know should you require any future assistance.)
Uživatelský avatar
navstevnik
 
Příspěvky: 306
Registrován: ned led 13, 2013 22:34
Bydliště: Rašovice

Re: MyHeritage: Jaké mohou být slevy při obnovování předplat

Příspěvekod kolsi » úte bře 07, 2017 18:57

Já přišel na to, že synchronizace, vyhledávání/potvrzování shod a přidávání/editace lidí přes FTB funguje i nadále. Nevím, jestli to tak má být, nebo jestli je to chyba. Dokonce i na cca 2 řádky kódu lze odstranit to hlášení "Platnost vypršela" a vše funguje dál. Ale přesný postup z jasných důvodů veřejně raději vypisovat nebudu :)
Tomáš
Rodokmen: https://www.myheritage.cz/site-55200902/
Pátrání po rodu Ortcigr / Holtziger: viewtopic.php?f=5&t=28607
kolsi
 
Příspěvky: 725
Registrován: stř pro 16, 2015 11:32
Oblast pátrání: Teplicko, sev. Plzeňsko, Rokycansko, Podřipsko

Re: MyHeritage: Jaké mohou být slevy při obnovování předplat

Příspěvekod Glomerata » pát črc 06, 2018 14:27

Včera, pár dnů před skončením předplatného, jsem ukončil automatickou obnovu a pár hodin poté už mi volali ze zákaznického centra.
Jsem špatný vyjednávač -- dostal jsem nakonec mailem nabídku na slevu s dvouhodinovou platností (sic!) a nakonec jsem (pár minut po dvouhodinové platnosti) nabídku přijal a zaplatil:
* PremiumPlus: 69,285 USD/rok (5,8 USD/měsíc) -- při dvouleté platbě.

Sumasumárum:
= je to jak na arabském tržišti:
* v nabídce se platí USD = EUR, tak jsem si raději vybral USD (při současném kurzu 1,17 USD/EUR)
* jako přihlášenému uživateli MyHeritage před obnovou nabízeli základní cenu zhruba 125 USD a k tomu 15% slevu (tj. 106 USD)
* avšak nepřihlášeného, nové uživatele lákají na cenu pro PremiumPlus 95.52 USD/rok
Glomerata
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob bře 26, 2016 11:24
Oblast pátrání: Hostětín, Drnovice, Vysoké Pole

Předchozí

Zpět na MyHeritage Program a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník